WWE برای استفاده از تصویر آشویتس در نمایش پیش نمایش عذرخواهی می کند

World Wrestling Entertainment به دلیل استفاده از تصویری از اردوگاه کار اجباری آشویتس برای تبلیغ یکی از مسابقات خود در شب اول رسلمنیا 39 آخر هفته گذشته عذرخواهی کرد.

این تصویر در یک بسته تبلیغاتی برای مسابقه بین ری میستریو و دومینیک میستریو در یک نمایش پیش نمایش در 1 آوریل استفاده شد.

WWE در بیانیه ای گفت: “ما هیچ اطلاعی از آنچه که به تصویر کشیده شده بود نداشتیم. به محض اینکه متوجه شدیم، بلافاصله حذف شد. ما بابت این خطا عذرخواهی می کنیم.”

خط داستانی بین پدر و پسر شامل رفتن دومینیک میستریو پس از درگیر شدن در یک حادثه با پدرش در کریسمس به زندان بود. تصویر آشویتس زمانی ظاهر شد که دومینیک در تبلیغی گفت: «فکر می‌کنید این برای من یک بازی است؟ به سختی خدمت کردم و من زنده ماندم.»

عکس از اردوگاه کار اجباری در اسویسیم، لهستان، جایی که 1.1 میلیون نفر در طول جنگ جهانی دوم توسط نازی ها به قتل رسیدند، با فیلم های استوک سیم خاردار و یک سلول خالی زندان در تبلیغات قبل از مسابقه و در پخش مجدد جایگزین شد.

برخی از طرفداران کشتی متوجه استفاده از عکس آشویتس شدند. پس از آن که موزه یادبود آشویتس در روز چهارشنبه در توییتر نوشت که استفاده از این تصویر “سخت است که بتوان آن را یک اشتباه ویرایشی نامید” توجه بیشتری را به خود جلب کرد.

این یادبود در بیانیه ای اعلام کرد: «بهره برداری از سایتی که به نماد تراژدی عظیم انسانی تبدیل شد، شرم آور است و به یاد و خاطره همه قربانیان آشویتس توهین می کند.» ری میستریو که هفته گذشته به تالار مشاهیر دبلیو دبلیو ای راه یافت، پسرش را شکست داد. در مسابقه

رسلمنیا 39 در استادیوم سوفای 161892 مساوی کرد و در هر دو شب رکوردهای یک روزه استادیوم را ثبت کرد. همچنین این رویداد پر پخش‌ترین رویداد در Peacock از زمان Super Bowl سال گذشته بود.

این نمایش دو شبه همچنین در آستانه موافقت خانواده مک ماهون با ادغام با شرکتی که Ultimate Fighting Championship را اجرا می کند، برگزار شد.

صبح دوشنبه، Endeavor و WWE برنامه‌های خود را برای ایجاد یک شرکت سرگرمی ورزشی 21.4 میلیارد دلاری اعلام کردند. (AP)

ATK ATK 04080949 NNNN