wwe: با سوپراستارهای WWE آشنا شوید که با طرفداران خود ازدواج کردند. لیست کامل را ببینید

یک طرفدار چه آرزویی دارد – یک امضا، یک سلفی با هم، یا ممکن است یک قرار قهوه با هم داشته باشیم؟ لحظه اوج طرفدار می تواند این باشد که من آرزوی ازدواج با او را دارم! بله، خواب. اما، آیا می دانستید که برخی از افسانه های WWE وجود دارند که با طرفداران خود ازدواج کردند؟ بله، شوخی نیست – این یک واقعیت است. به خواندن ادامه دهید و خواهید فهمید.

در حالی که این موضوع بحث دیگری است که برخی از روابط سوپراستار و فن به نتیجه نرسیدند، با این حال، برخی از آنها برای سال ها متلاشی شده اند. بدون بحث زیاد، بیایید با نام ها شروع کنیم.

برت هارت و سینزیا روتا

برت هارت اسطوره دبلیو دبلیو ای با یکی از طرفدارانش به نام سینزیا روتا ازدواج کرد. آنها در یک رویداد WWE در ایتالیا با هم آشنا شدند. هارت در آن زمان هنوز با همسر اولش جولی اسمادو ازدواج کرده بود. برت و سینزیا پس از سه سال طلاق گرفتند زیرا نتوانستند در مورد محل زندگی خود به توافق برسند. سینزیا می خواست در ایتالیا بماند، اما برت ترجیح دیگری داشت.

شاون مایکلز و ربکا کورچی

یکی دیگر از اسطوره های WWE، Shawn Michaels، معروف به The Heartbreak Kid، از طرفداران ربکا کورچی از The Nitro Girls شد. او شروع به تماشای دوشنبه نیترو WCW کرد تا او را ببیند. یکی از دوستان مایکلز به او کمک کرد تا کورچی و دیگر دختران نیترو را ملاقات کند. مایکلز از طریق دوستش شماره کورچی را گرفت و در نهایت با هم ازدواج کردند. این زوج دو فرزند دارند و هنوز ازدواج کرده اند.

جری لالر و استیسی کارتر

همسر سابق جری لاولر، استیسی کارتر، در یک مسابقه سافت بال خیریه در سال 1989 به او معرفی شد. آنها شروع به صحبت کردند، علیرغم اینکه لاولر در آن زمان هنوز با همسر دومش ازدواج کرده بود. پس از طلاق لاولر از پائولا، کارتر با او نقل مکان کرد. آنها سرانجام در سپتامبر 2000 ازدواج کردند. اما این ازدواج به نتیجه نرسید و این زوج در سال 2003 طلاق گرفتند.

جیمز برایان هلویگ و دانا ویال

جیمز برایان هلویگ معروف به The Ultimate Warrior و Dana Viale در نگاه اول عاشق هم شدند. ویال به دنبال کار بود که متوجه شد هلویگ در حال افتتاح یک باشگاه ورزشی در منطقه خود است. او در آنجا به عنوان هماهنگ کننده تناسب اندام مشغول به کار شد و شخصاً با او ملاقات کرد. این زوج در ژانویه 1999 ازدواج کردند و دو دختر مشترک داشتند. اما، پس از 15 سال ازدواج – هلویگ درگذشت.

رندی اورتون و کیمبرلی کسلر

افسانه ای دیگر، داستانی دیگر! همسر رندی اورتون، کیمبرلی کسلر، که با نام کیم نیز شناخته می‌شود، قبل از ازدواج یکی از اعضای کلوپ طرفداران او بود. آنها اولین بار در یک رویداد WWE در نیویورک در سال 2012 ملاقات کردند، جایی که کیم با موفقیت توجه اورتون را به خود جلب کرد. آنها شروع به قرار ملاقات کردند و در مورد رابطه خود با رسانه ها صحبت کردند.

کیم در WWE’s Table for 3 اعتراف کرد که قبل از ملاقات آنها از طرفداران پر و پا قرص اورتون بوده و در ذهن خود او را دوست پسر خود می دانست. آنها در نوامبر 2015 ازدواج کردند و هنوز در کنار هم هستند.

سوالات متداول

  1. مدیرعامل WWE کیست؟
    نیک خان
  2. WWE چه زمانی تاسیس شد؟
    در فوریه 1980 تاسیس شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.