wrestlequest: Skybound Games ‘WrestleQuest’ برای اولین بار در Netflix Games عرضه می شود. تاریخ انتشار، جزئیات دیگر را بررسی کنید

WrestleQuest، بازی موردانتظار Skybound Games، برای عرضه چند پلتفرمی در آگوست 2023 تایید شده است. با این حال، آخرین اعلامیه نشان می‌دهد که Netflix Games منحصراً میزبان نسخه موبایل این بازی خواهد بود.

WrestleQuest که در ابتدا در مارس 2022 اعلام شد، در ابتدا برای انتشار در نتفلیکس برنامه ریزی نشده بود. این بازی قرار بود برروی Xbox Series X/S، Xbox One، PlayStation 5، PlayStation 4، Nintendo Switch و PC از طریق Steam در دسترس باشد. عدم وجود هرگونه برند نتفلیکس در تریلر نمایش داده شده در PAX East نیز سوالاتی را ایجاد کرده است.

اخیراً استودیوی اسکای‌باوند گیمز تریلر جدیدی با عنوان «تریلر افسانه‌ها» منتشر کرده است که در نهایت لوگوی بازی‌های نتفلیکس را نشان می‌دهد و تاریخ انتشار بازبینی شده‌ای را اعلام می‌کند. WrestleQuest که ابتدا برای می 2023 برنامه ریزی شده بود، اکنون در 8 آگوست 2023 راه اندازی خواهد شد.

WrestleQuest که توسط Mega Cat Studios مستقر در پیتسبورگ، ایالات متحده توسعه یافته است، ترکیبی از مبارزات RPG کلاسیک با حرکات کشتی، سبک‌های مختلف مسابقه، و مجموعه‌ای از ترفندها است. طرفداران از دیدن اسطوره های کشتی مانند جیک مار رابرتز، “مرد ماچو” رندی ساویج و آندره غول که در بازی حضور دارند، هیجان زده خواهند شد.

نتفلیکس گیمز تایید کرده است که WrestleQuest در کنار انتشار آن بر روی پلتفرم های دیگر، در نتفلیکس گیمز در دسترس خواهد بود. این دومین همکاری بین Skybound Games و Netflix پس از انتشار موفقیت‌آمیز بازی Before Your Eyes در جولای 2022 است. WrestleQuest به مجموعه رو به رشدی از خریدها و بازی‌های اصلی در حال توسعه در Netflix Games خواهد پیوست. عناوین بعدی عبارتند از Oxenfree II: Lost Signals که برای انتشار در ماه جولای برنامه ریزی شده است، Shadow And Bone: Destinies که قرار است بعداً در سال 2023 عرضه شود، و Monument Valley 1 & 2 که در سال 2024 عرضه می شود. طرفداران مشتاقانه منتظر ورود WrestleQuest در نتفلیکس گیمز هستند، جایی که می توانند در آن بازی کنند. خود را در دنیای هیجان انگیز کشتی و گیم پلی RPG قرار می دهند.

سوالات متداول

  1. بازی های نتفلیکس پولی هستند یا رایگان؟
    بدون هیچ هزینه اضافی در پایان مصرف کننده پرداخت می شود.
  2. چه زمانی نتفلیکس بازی های نتفلیکس را معرفی کرد؟
    نوامبر 2021

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.