wordle today: Wordle 665 Puzzle for Today: در اینجا نکات، سرنخ ها و پاسخ ها آمده است

پازل امروزی وردل، شماره 665، دارای کلمه “تعلیق” است و بازیکنان مشتاقانه منتظرند تا ببینند آیا حدس زدن آن آسان خواهد بود یا خیر. برای کمک به آنها، نکات و سرنخ هایی را برای کمک به یافتن پاسخ ارائه خواهیم کرد. در حالی که این پازل آسان در نظر گرفته می شود، هنوز مهم است که با احتیاط پیش بروید و در حدس و گمان های خود خیلی مطمئن نباشید. هدف ما این است که به بازیکنان کمک کنیم تا در حل پازل موفق شوند و به عنوان برنده بیرون بیایند. ما همه را تشویق می کنیم که به خواندن ادامه دهند تا در مورد نکات بیشتر بدانند و در نهایت پاسخ را بیابند.

در اینجا نکات و سرنخ‌هایی برای Wordle 665 در روز شنبه، 15 آوریل 2023 آمده است.

 • کلمه امروز با حرف A شروع می شود.
 • حرف دوم کلمه G است.
 • حرف سوم مصوت است و ابتدا باید حدس زد.
 • این کلمه با حرف Y به پایان می رسد.
 • هیچ حروف تکراری در کلمه وجود ندارد، بنابراین بازیکنان باید در حدس زدن مراقب باشند.

راه حل Wordle 665 برای امروز: 15 آوریل 2023

اگر می خواهید پاسخ خود را بررسی کنید، لطفا به خواندن ادامه دهید. با این حال، اگر همچنان روی Word of the Day کار می کنید، توصیه می کنیم از خواندن ادامه مطلب خودداری کنید تا هیجان و لذت بازی را از بین نبرید.

پاسخ Wordle 665 برای امروز، شنبه، 15 آوریل 2023:

عذاب

آفرین به همه کسانی که با موفقیت این معما را حل کردند!

سوالات متداول:

 1. وردل چیست؟
  Wordle یک بازی پازل حدس کلمه محبوب است که شامل تلاش برای حدس زدن یک کلمه پنج حرفی در شش تلاش است. توسط جاناتان فاینبرگ ایجاد شد و محبوبیت خود را در شبکه های اجتماعی به دست آورد.
 2. وردل رو چطور بازی میکنی؟
  برای بازی Wordle، باید یک کلمه پنج حرفی را در شش تلاش حدس بزنید. بازی به شما می گوید که حدس شما درست است، نادرست است یا یک حرف در موقعیت صحیح قرار دارد. بر اساس این بازخورد، به حدس زدن ادامه می‌دهید تا زمانی که کلمه صحیح را حدس بزنید یا تلاش‌هایتان تمام شود.

داستان های ET Prime را از دست ندهید! به روز رسانی روزانه کسب و کار خود را در واتس اپ دریافت کنید. اینجا کلیک کنید!

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.