wordle امروز پاسخ: Wordle 684 پاسخ امروز: نکات را برای حل 4 می Wordle بررسی کنید

Wordle 684 اینجاست! وردل امروز ممکن است نسبت به میانگین پازل های هفته گذشته چالش برانگیزتر باشد. در واقع، از بسیاری از پازل‌هایی که اخیراً دیده‌ایم، پیچیده‌تر است، و می‌دانیم که وقتی بازی روزانه مورد علاقه شما به منبع مشکل تبدیل می‌شود، می‌تواند خسته‌کننده باشد. با این حال، نگران نباشید! ما پشت شما را گرفته ایم. این نکات و سرنخ های Wordle به شما در حل سیستماتیک پازل کمک می کند. اگر اینها برای کمک به شما در یافتن کلمه کافی نیستند، همیشه می توانید برای یافتن راه حل به پایین بروید. گیج کننده مبارک!

Wordle با علاقه زیادی در بین لوگوفیل ها بازی می شود، زیرا نه تنها به مهارت نیاز دارد، بلکه واژگان را نیز تقویت می کند. قوانین ساده هستند، شما شش تلاش برای حدس زدن کلمه پنج حرفی دریافت می کنید. وقتی جواب را حدس زدید، برنده می شوید. اگر این کار را نکنی، بازنده ای!

نکات، سرنخ های وردل امروز

پاسخ وردل امروز با حرف G شروع می شود.
پاسخ وردل امروز با حرف Y به پایان می رسد.
فقط یک مصوت در کلمه وجود دارد.
مصوت واحد در کلمه U است.
یک صامت بین H و Q در نمودار الفبا در کلمه تکرار می شود.
این کلمه معمولا استفاده نمی شود.

پاسخ امروز وردل

اگر نکات و سرنخ های ذکر شده در بالا کمک زیادی به شما نکرد، نگران نباشید، ما شما را ناامید نخواهیم کرد! پاسخ امروز وردل برای 4 می “GUPPY” است.

سوالات متداول

  1. چه کسی Wordle را توسعه داد؟
    مهندس نرم افزار جاش واردل. بعداً نیویورک تایمز آن را به دست آورد.
  2. Wordle چه زمانی راه اندازی شد؟
    در ابتدا در 16 می 2018 منتشر شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.