Virgin Story OTT: Vikram Lagadapati بازیگر «داستان باکره» اکنون در OTT محلی موفق شده است.

ویکرام لاگاداپاتی که به عنوان یک هنرمند کودک به خاطر بازی در فیلم‌های معروفی مانند «کریشنما کالیپیندی ایددارینی»، «رودرامادوی»، «پاتااس» و «مسابقه گورم» به شهرت رسید، با «داستان باکره» بازگشته است. وزوز در یک پلت فرم OTT محلی.

لاگاداپاتی اولین حضور خود را در «گلی سودا» به عنوان یک قهرمان نوجوان انجام داد. این فیلم به زبان تلوگو با نام Yevadu Thakkuva Kadu دوبله شد. این فیلم او را به عنوان یک ستاره آینده دار معرفی کرد و ثابت کرد که او را نباید دست کم گرفت. بازی ویکرام از انور در «ناا پرو سوریا نا ایلو هند» اثر آلو آرجون و بازی او در «پسرهای بداخلاق» دیل راجو نیز مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

سومیکا بازیگر زن این فیلم به کارگردانی پرادیپ آتلوری است. ویکرام تعجب خود را از پاسخ قاطع به ‘Virgin Story’ ابراز کرد و موفقیت را به کل تیم نسبت داد.

علاوه بر موفقیت «داستان باکره»، ویکرام به اشتراک گذاشت که پروژه های هیجان انگیزی برای آینده دارد. او کنایه زد که به عنوان بازیگر اصلی در یک فیلم آینده ظاهر خواهد شد، و همچنین اشاره کرد که بخشی از یک مجموعه وب هیجان انگیز است. وی از تماشاگرانی که عشق و حمایت بی‌شماری از «داستان باکره» نشان داده‌اند قدردانی کرد و از موفقیت آن‌ها تشکر کرد. او همچنین به طرفدارانش اطمینان داد که به زودی جزئیات بیشتری از پروژه های آینده خود را فاش خواهد کرد.

سوالات متداول

Q1: بازیگر اصلی فیلم “داستان باکره” کیست؟
ویکرام لاگاداپاتی نقش بازیگر اصلی را در کنار سومیکا ایفا می کند.Q2: Virgin Story چه زمانی منتشر شد؟
در 21 آوریل بر روی پلتفرم محلی OTT منتشر شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.