Virat Kohli: Virat Kohli در مورد آنچه از MS Dhoni یاد گرفت: “شما نمی توانید همه را همیشه خوشحال کنید”

ویرات کوهلی، کاپیتان سابق کریکت هند، در مصاحبه ای صریح درباره اسطوره های کریکت MS Dhoni و Sachin Tendulkar صحبت کرد. کوهلی، که برای رویال چلنجرز بنگلور (RCB) در لیگ برتر هند (IPL) بازی می‌کند و همچنین در صورت نیاز کاپیتان تیم می‌شود، در مورد ویژگی‌های رهبری که از افرادی مانند Dhoni و دیگران جذب کرده صحبت می‌کند.

Virat Kohli حرفه کریکت خود را تحت کاپیتانی MS Dhoni آغاز کرد و رابطه کاری خوبی با او داشت، اگرچه برخی از افراد آنها را در مقابل یکدیگر قرار دادند.

Virat Kohli در مورد MS Dhoni چه گفت؟

ویرات کهلی در این مصاحبه ویدئویی گفت: “کسی که من از ام اس (دونی) و افراد دیگر آموخته ام که سرب را نیز دیده ام، شما نمی توانید همیشه همه را خوشحال کنید.” او در ادامه در مورد “حس خاصی از نظم و ساختار” مورد نیاز برای دنبال کردن هر ورزشی صحبت می کند، و اضافه می کند که اگر “نیت فرد درست باشد و تمرین کامل وجود داشته باشد، شما خوب خواهید بود… هر کاری را که در زندگی انتخاب کنید، و اگر شما حاضرید هر روز از زندگی خود سخت کار کنید.

ویرات کوهلی درباره مصاحبه خود در سریال مستند PUMA توییت کرد و گفت: “راه طولانی برای رسیدن به اوج است، اما بهترین درس ها زمانی آموخته می شود که زمین بخورید و دوباره بلند شوید. Let There Be Sport with @pumacricket، اکنون در حال پخش است. @DisneyPlusHS. #LetThereBeSport #ad.

مصاحبه ویرات کوهلی را اینجا ببینید

ویرات کوهلی در مورد ساچین تندولکار چه گفت؟

ویرات کوهلی در همان مصاحبه اعتراف کرد که اگر بخواهد از رکورد ساچین تندولکار که بیشترین تعداد صدها نفر در مسابقات بین المللی یک روزه (ODI) را پشت سر بگذارد، برای او یک “لحظه احساسی” خواهد بود. Sachin Tendulkar دارای 49 قرن در ODI است، در حالی که Virat Kohli دارای 46 قرن در فرمت ODI است که تنها چهار قرن تا شکستن رکورد Tendulkar فاصله دارد. کهلی گفت: «این یک لحظه بسیار احساسی برای من خواهد بود.

درباره مجموعه مستند PUMA

مجموعه مستند شش قسمتی PUMA، با همکاری Disney+ Hotstar، ورزشکاران هندی را از کریکت و سایر ورزش ها به نمایش می گذارد. ورزشکاران شامل کریکت‌بازان ویرات کوهلی، یووراج سینگ و هارمن‌پریت کائور، بوکسور ام سی مری کوم، فوتبالیست سونیل چتری و ورزشکار پارا ورزشکار آوانی لخارا هستند.

سوالات متداول

Q1. ویرات کوهلی چند قرن ODI دارد؟
A1. ویرات کوهلی تا می 2023 دارای 46 قرن در یک روز بین المللی (ODI) است.

Q2. چه کسی بیشترین تعداد قرن ODI را دارد؟
A2. ساچین تندولکار کریکت باز هندی با 49 قرن بیشترین تعداد صدها نفر را در مسابقات بین المللی یک روزه (ODI) دارد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.