Unconference مرکزی جستجو بازگشته است

چهارشنبه 9 ژوئن 2021

جستجوی Central Unconference 2021

شما پرسیدید و ما گوش دادیم. ما مشتاقیم اعلام کنیم که میزبان دیگری از کنفرانس مرکزی جستجوی مجازی خواهیم بود 21 ژوئن 2021 ساعت 3 بعد از ظهر UTC. برای اطلاعات بیشتر در مورد قالب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Unconference مجازی جستجوی مرکزی چیست؟

چون ما از شما می خواهیم فعالانه شرکت کنند در این صورت، این یک کنفرانس مرکزی جستجوی معمولی یا کنفرانس آنلاین نیست. این رویداد فقط برای شما نیست – رویداد شماست. به طور خاص، کلمه “unconference” به این معنی است که شما می توانید انتخاب کنید در کدام جلسات شرکت کنید و فعالانه در آنها شرکت کنید.

این فرصت شماست که با دیگر صاحبان سایت، SEO ها، توسعه دهندگان، بازاریابان دیجیتال، ناشران و گوگل همکاری کنید تیم‌های محصول، مانند کنسول جستجو و جستجوی Google، که به ما کمک می‌کند ارزش بیشتری برای شما و جامعه ارائه کنیم.

چگونه کار می کند؟

Unconference یک رویداد تعاملی است که حول محور گفتگوها متمرکز است.

امروز ثبت نام برای این رویداد را باز کردیم. به عنوان بخشی از فرآیند ثبت نام، از شما می خواهیم دو جلسه را که می خواهید در آن شرکت کنید انتخاب کنید.

از آنجایی که نقاط محدودی داریم، ممکن است مجبور شویم شرکت کنندگان را بر اساس پیشینه و جمعیت شناسی انتخاب کنیم تا ترکیب خوبی از دیدگاه ها در این رویداد به دست آوریم. در صورت تایید ثبت نام تا 16 ژوئن به شما اطلاع خواهیم داد.

پس از تأیید ثبت‌نام، دعوتنامه تماس Google Meet را در 20 ژوئن با سایر شرکت‌کنندگان، MC و تسهیل‌کنندگان جلسه دریافت خواهید کرد.

می‌توانید انتظار داشته باشید که از طریق Google Meet از طریق تماس صوتی و/یا ویدیویی، فعالانه در جلسات مورد علاقه خود شرکت کنید. لطفا توجه داشته باشید که جلسات ضبط نخواهد شد. ما یک پست وبلاگی را پس از رویداد منتشر خواهیم کرد که شامل برخی از آموزش های برتر خواهد بود.

ما پیشنهادات بسیار جالبی را برای رای دادن به شما و همچنین سورپرایزهای سرگرم کننده دیگر آماده کرده ایم. قبل از 14 ژوئن جایگاه خود را ذخیره کنید و به Unconference مجازی جستجوی مرکزی بپیوندید.