TrueCaller: برای یک کشور همراه اول که عاشق تماس های از دست رفته است ، در اینجا چیزی است که مدیران محصولات باید بدانند

توسط Sreeraman Thiagarajan


گاهی اوقات شما یک بازار پیدا می کنید ، و گاهی اوقات ، یک بازار شما را پیدا می کند. Truecaller بیش از 200 میلیون کاربر فعال در سطح جهان دارد که 150 میلیون نفر از آنها در هند هستند. شاید به دلیل اینکه ما در رابطه با فناوری یک کشور با اعتماد به نفس هستیم ، در شناختن تماس گیرندگان خود احتیاط کنیم. و با Truecaller ، خرد مردم در هنگام جدا کردن هرزنامه ، به تأیید و اعتبار سنجی اصیل کمک می کند.

بازرسی از انحراف کاربر عظیم آنها به سمت هند جالب است. اریک اشمیت ، مدیر عامل وقت گوگل ، در پاسخ به این س askedال که بزرگترین شکست چیست و از آن یاد می گیرد ، گفت: “درک نکردن شماره تلفن همراه روشی منحصر به فرد برای شناسایی افراد است و نه شناسه ایمیل”. این در شرایطی بود که گوگل پلاس به عنوان یک پلتفرم شبکه اجتماعی ، که از Gmail به عنوان وسیله ای برای ثبت نام استفاده می کرد ، از کار افتاد.

این امر به ویژه در بازارهای در حال توسعه مانند هند صادق است ، جایی که بسیاری ترجیح می دهند از برنامه های انتقال فایل برای بارگیری برنامه ها استفاده کنند تا استفاده از فروشگاه App (که برای دسترسی به آن باید شناسه ایمیل داشته باشید). در حالی که هر تلفن Android برای شروع یک شناسه نامه الکترونیکی صادر می کند ، من فروشندگان فروشگاه های خرده فروشی را دیده ام که از شناسه های ایمیل عمومی که برای چند صد مشتری داخلی ایجاد کرده اند ، استفاده می کنند.

جغرافیای ما در هنگام تماس تلفنی در هنگام گران بودن تلفن همراه ، عادت ایجاد کرده است که هنوز هم رایج است. پس از آن OTP وارد بازار شد ، وقتی كه نهادهای نظارتی آن را برای انجام معاملات بانكی اجباری می پذیرند. از آن زمان در بین تمام توسعه دهندگان اصلی برنامه که از OTP مبتنی بر پیام کوتاه برای کاربران روی صفحه استفاده می کنند ، مقبولیت پیدا کرده است.

Rapido را در نظر بگیرید ، یک برنامه تاکسی دوچرخه سواری که در بیش از 90 شهر هند وجود دارد. تعرفه راپیدو برای اقشار آگاه جامعه از نظر بودجه جذاب است. با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران اولین بار است که کاربران اینترنتی از دستگاهی با قیمت پایین تر می آیند ، آنها از یک شماره تلفن همراه بدون درز برای کاربران داخلی استفاده می کنند – و این توسط Truecaller نیز تأمین می شود.

OTP مبتنی بر پیامک برای غیر معاملات در اولویت ردیف دو محسوب می شوند و از سال گذشته ، 58٪ از کشورها هنوز از شبکه های 2G استفاده می کردند ، که در صورت از دست دادن کاربر پس از اتمام جلسه یا حتی بدتر از آن ، پیامک مخصوص حمل و نقل می رسد. علاقه به ثبت نام به طور کلی.

Truecaller یک راه حل برای غلبه بر اصطکاک ایجاد شده توسط پیام کوتاه تر یا خواستن شناسه ایمیل برای ثبت نام در برنامه های جدید در سیستم عامل های تلفن همراه دارد.

آخرین نسخه Truecaller SDK به توسعه دهندگان برنامه اجازه می دهد تا از Truecaller و همچنین کاربران برنامه Truecaller استفاده کنند. کاربر نهایی ، که یک کاربر برنامه Truecaller موجود است ، بدون نیاز به هیچ OTP با یک ضربه تأیید می شود. برای کاربران برنامه های غیر Truecaller ، یک تأیید پس زمینه تماس فوری از دست رفته فوری در آن تعبیه شده است.

نقشه راه فناوری آنها قوی است. اگر یکبار در برنامه های تلفن خود ، که از Truecaller SDK استفاده می کند ، تأیید شده باشید ، دیگر نیازی به جریان تأیید مجدد در برنامه های دیگری که از Truecaller SDK در آن دستگاه استفاده می کنند ، نیست. پس از آن کاربران می توانند یک تجربه بدون دردسر در حمل و نقل را تجربه کنند. به آن فکر کنید مانند یک بانک که KYC اجباری را انجام می دهد. پس از تأیید ، می توانید از هر یک از نمونه کارها خدمات بانک بدون تکرار روند KYC استفاده کنید.

راه حل مبتنی بر غیر پیام کوتاه به صورت SDK آرشیو ارائه می شود ، که حجم کلی برنامه را جمع نمی کند و در عین حال هزاران کد کد را که توسط توسعه دهندگان برای ایجاد تأیید جریان ایجاد می شود ، صرفه جویی می کند. علاوه بر این ، این راه حل ها برای توسعه دهندگان هیچ هزینه ای ندارند.

برای کاربران نهایی ، کاهش اصطکاک به معنی دلایل کمتری است که باید قبل از شروع استفاده از برنامه ، درب منزل منتظر بمانید.

نویسنده یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Agrahyah Technologies و aawaz.com است