The Weeknd: The Weeknd با مدونا و Playboi Carti در آهنگ جدید “Popular” برای برنامه “The Idol” همکاری می کند.

The Weeknd مدونا و Playboi Carti را برای آخرین آهنگ خود از برنامه HBO “The Idol” استخدام کرده است. این آهنگ با عنوان “Popular” در آلبوم موسیقی متن “The Idol, Vol. 1” که قرار است در 30 ژوئن منتشر شود نیز نمایش داده خواهد شد. The Weeknd در کنار مایک دین و مترو بومین این آهنگ را تولید کردند.

The Weeknd در مصاحبه اخیر با Zane Lowe در Apple Music 1 نکته جالبی را در مورد آهنگ جدید خود به اشتراک گذاشت. او فاش کرد که در ابتدا با Playboi Carti در این مسیر همکاری داشته و مدتی است که روی نسخه‌های مختلف آن کار کرده است. The Weeknd اشتیاق خود را برای انتشار این آهنگ ابراز کرد، به ویژه به این دلیل که مشارکت مدونا در این آهنگ تاییدی قابل توجه و گواهی بر کیفیت آن است.

The Weeknd تمایل دیرینه خود را برای همکاری با مدونا ابراز کرد و اظهار داشت که همیشه دوست داشته با او آلبوم بنویسد و تولید کند. او رویکرد رویایی و دیدگاه منحصربه‌فرد او را تحسین کرد و ابراز امیدواری کرد که در ساخت آلبوم کلاسیک مدونا در آینده مشارکت داشته باشد.

نمایش «بت» شبکه اچ‌بی‌او Weeknd پس از انتشار اتهامات مربوط به تولید نادرست و انحراف از لنز فمینیستی فیلمنامه اصلی در یک افشاگری رولینگ استون، با چالش‌هایی مواجه شد. این مسائل به تاخیر افتاد و نگرانی هایی را در بین دست اندرکاران برنامه ایجاد کرد. اگرچه ستارگان و سازندگان سریال در جریان مطبوعات در جشنواره فیلم کن برخی از شخصیت‌پردازی‌ها را رد کردند، بررسی‌های اولیه برخی از نگرانی‌های بیان شده در گزارش رولینگ استون را منعکس کرده است.

در اوایل سال جاری، پلی‌بوی کارتی به اتهام تعرض و خفه کردن دوست دخترش که در آن زمان باردار بود، با مشکلات قانونی روبرو شد. وکیل وی به شدت این اتهامات را رد کرده و مدعی شده است که او به دروغ متهم شده است.سوالات متداول

  1. “بت” چیست؟
    “بت” یک برنامه شبکه HBO با حضور آبل “The Weeknd” تسفایه و ساخته سام لوینسون و رضا فهیم است.
  2. چه کسی در آهنگ The Weeknd “Popular” حضور دارد؟
    «محبوب» دارای مدونا و پلیبوی کارتی است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.