The Mandalorian Season 4 تاریخ انتشار: The Mandalorian Season 4: تاریخ انتشار، داستان و هر آنچه که تاکنون می دانیم

فصل 3 Mandalorian، یک مجموعه تلویزیونی تحسین‌شده آمریکایی-وسترن فضایی که در دنیای جنگ ستارگان اتفاق می‌افتد، در 19 آوریل 2023 به پایان رسید و طرفداران را مشتاق دانست که فصل 4 سریال در انتظار چه چیزی است. نقش اصلی دین جارین بازی می‌شود. توسط پدرو پاسکال، و این سریال در 12 نوامبر 2019، به طور انحصاری در دیزنی پلاس به نمایش درآمد. در اینجا خلاصه ای از آنچه که باید از فصل آینده مورد انتظار، پس از پخش اخیر فصل سوم پایانی انتظار داشت، آورده شده است.

فصل چهارم Mandalorian توسط خالق سریال Jon Favreau تایید شده است، او حتی گفته که فیلمنامه را نوشته است. با این حال، در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه یا شروع تولید در دسترس نیست. فاش شده است که فصل جدید با سریال Ahsoka دیو فیلونی ارتباط خواهد داشت که به یک خط داستانی گسترده تر و به هم پیوسته کمک می کند.

جان فاورو در مصاحبه ای اعلام کرد که نگارش فصل چهارم The Mandalorian را به پایان رسانده است. به عقیده فاورو، برای بیان یک داستان کامل و منسجم باید یک جهت مشخص داشت. او توضیح داد که او و دیو فیلونی از قبل خط داستانی را با دقت برنامه ریزی کرده بودند و هر قسمت را در مرحله پس از تولید نوشته بود. فاورو بر اهمیت حصول اطمینان از اینکه فصل جدید ادامه بی‌وقفه قسمت‌های قبلی سریال است و یک روایت منسجم و رضایت‌بخش را شکل می‌دهد، تاکید کرد.

The Mandalorian Season 4: تاریخ انتشار

با توجه به فاصله طولانی بین فصل دوم و سوم Mandalorian، احتمالاً طرفداران باید زمان قابل توجهی را منتظر بمانند تا فصل بعد از دیزنی پلاس پخش شود. منطقی است که فرض کنیم فصل چهارم ممکن است تا سال 2025 منتشر نشود.

فصل 4 ماندالوریان: انتظار چه چیزی

حدس زدن در مورد محتوای فصل 4 Mandalorian بدون اطلاعات دقیق در مورد انتشار آن یا هر گونه تولید احتمالی مداخله گر دشوار است. با این حال، این احتمال وجود دارد که در این فصل Thrawn حضور داشته باشد که نقش مهمی در سریال آینده “Ahsoka” ایفا خواهد کرد. فصل چهارم ممکن است به همین دلیل شامل شخصیت هایی مانند ازرا بریجر، گارازب “زب” اورلیوس و سابین رن نیز باشد. با این وجود، هنوز برای اطلاع دقیق از جزئیات خیلی زود است. فصل سوم The Mandalorian تعدادی مهمان برجسته از جمله بازیگر کهنه کار علمی تخیلی کریستوفر لوید در نقش کمیسیونر هلگیت، رئیس امنیت در Plazir- را به نمایش گذاشت. 15. جک بلک بازیگر و لیزو ستاره پاپ نیز ظاهر کوتاهی داشتند و به ترتیب شخصیت‌های کاپیتان سابق امپراتوری بمباردیر و دوشس را به تصویر می‌کشیدند. نکته قابل توجه، سری بعدی جنگ ستارگان که برای اکران قرار می‌گیرد «آشوکا» در دیزنی پلاس است. این برنامه سفر جدای سابق را در حالی که قصد دارد با ترون، یکی از بدنام ترین تبهکاران دنیای جنگ ستارگان، روبرو شود، ردیابی می کند. این نمایش قرار است در ماه آگوست اکران شود.

سوالات متداول:

Q1: چند فصل از The Mandalorian منتشر شده است؟
3

Q2: کجا می توانید The Mandalorian را پخش کنید؟
Disney Plus Hotstar

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.