The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom: ‘The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ دلیل برنده شدن رکوردها را ثابت می کند. همه ی چیزهایی که لازم است بدانی

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بدون شک یکی از هیپ ترین بازی های امسال است. همچنین عنوان “مورد انتظار” را در جوایز The Game در سال 2022 به دست آورد.

و طبق همه گزارش‌ها، فراتر از حد انتظار است: «اشک‌های پادشاهی» که در 12 می اکران شد، قبلاً رکوردهای فروش را شکسته است، نقدهای درخشانی از کارشناسانی مانند IGN و طرفداران اختصاصی «زلدا» دریافت کرده و حتی برخی را برانگیخته است. طرفداران مرخصی از محل کار برای غوطه ور شدن کامل در دنیای غنی و فریبنده آن.

بازی اصلی «زلدا» در سال 1986 منتشر شد و تقریباً چهار دهه بعد، ماجراجویی‌های لینک همچنان گیمرها را مجذوب خود می‌کند و کسانی را که بیش از 100 ساعت برای کشف گنجینه‌های پنهان متعدد بازی ندارند، ناامید می‌کند. در اینجا چیزی است که شما باید در مورد آخرین نسخه اضافه شده به فرانچایز «زلدا» بدانید، بدون اینکه هیچ اسپویلری فاش شود.

لینک که اکنون یک شوالیه Hyrule است، اخیراً پادشاهی را در بازی تحسین شده «Breath of the Wild» نجات داد. با این حال، با ربودن پرنسس زلدا، گانوندورف شرور، زندگی آرام او مختل می شود. لینک که مصمم است او را نجات دهد و یک بار دیگر از هایرول محافظت کند، وارد یک ماجراجویی جدید می شود.

در کمال تعجب، خود زلدا در آخرین تریلر «اشک‌های پادشاهی» استاد شمشیر را در دست می‌گیرد و به نقش مهمی در نجات پادشاهی اشاره می‌کند. بررسی کامل 10 IGN به پیچش های داستانی غیرمنتظره ای اشاره می کند که حتی طرفداران اختصاصی آن را تکان دهنده می دانند.

این بازی عناصر و قدرت های گیم پلی جدیدی را برای Link معرفی می کند و اکتشاف باز و آزادی خلاق را ارائه می دهد. هیاهوی «اشک‌های پادشاهی» با رکوردشکنی فروش ۱۰ میلیون دستگاه در سه روز اول، پیشی گرفت.

تکمیل داستان اصلی حدود 51 ساعت طول می کشد، اما برای تکمیل کننده ها، ممکن است بیش از 100 ساعت برای تکمیل تمام ماموریت های جانبی و اضافی مورد نیاز باشد. آشنایی با دنیای پیچیده “زلدا” سودمند است، زیرا این بازی نیاز به دانش قبلی دارد. اگر با سری “زلدا” تازه کار هستید، داستان بازی حول محور سه الهه می چرخد ​​که جهان را خلق کردند و تری فورس، شیئی که نشان دهنده آن است. قدرت، خرد و شجاعت لینک از پرنسس زلدا در برابر تلاش‌های گانوندورف برای به دست گرفتن قدرت محافظت می‌کند و رابطه آن‌ها دارای رنگ‌های رمانتیک است. این بازی شامل سفر در زمان و تناسخ شخصیت است که به داستان عمق می بخشد.

برای حفظ شگفتی ها، جزئیات بیشتر در مورد بازی و ارتباط آن با افسانه “زلدا” را باید از طریق گیم پلی کشف کرد، معمولاً پس از حدود 50 ساعت بازی.

سوالات متداول

  1. «افسانه زلدا: اشک‌های پادشاهی» چه زمانی منتشر شد؟
    12 مه 2023
  2. اولین بازی “زلدا” چه زمانی منتشر شد؟
    1986

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.