tech for sme: مدیریت در میان عدم اطمینان: چگونه می توان عملکرد مالی آینده را ایجاد کرد

توسط پراساد رای

چشم انداز و نقش امور مالی در حال گسترش است. امروزه برای CFO کمک خلبان کافی نیست. رهبران مالی نیز باید عامل تغییر سازمان باشند – امروز نوآوری می کنند ، فردا را پیش بینی می کنند و آینده را شکل می دهند.

تصور کنید که یک مدیر صبح هستید و به پادکست مورد علاقه خود در تلفن گوش می دهید. ناگهان ، یک هشدار فوری دریافت می کنید: یک پیشنهاد رقابتی در آخرین لحظه می تواند خریدی را که شرکت شما می خواهد امروز بسته شود اتصال کوتاه کند. شما در وسط دویدن خود متوقف می شوید. این می تواند همه چیز را از خط خارج کند. یک میلیون سوال در ذهن شما وجود دارد: آیا می توانیم پیشنهاد خود را افزایش دهیم؟ با چه مقدار؟ اگر این کار را انجام دهیم ، آیا معامله هنوز سودآور خواهد بود؟

یادگیری ماشینی ، تعاملات صوتی ، اتوماسیون هوشمند و موارد دیگر باید با سیستم های مالی شما کار کنند تا در عرض چند دقیقه پاسخ های لازم را به شما بدهند – به طوری که همه معاملات مهم از بین نرود.

قبل از اینکه بتوانید این مدیر مالی باشید ، باید عامل تغییر فوق الذکر شوید. فناوری ای که تا به امروز به آن اعتماد کرده اید ، به خوبی به تجارت شما کمک کرده است. با وجود فناوری های جدید و موارد استفاده هر روز ، ERP دیروز نمی تواند ادامه دهد.

معضل داده ها

ERP فردا – که مبتنی بر یادگیری ماشین است – می تواند امروز عملیات روزمره را خودکار کند ، بنابراین تیم شما می تواند به جای پردازش معاملات و اجرای گزارش ها ، بر هدایت تجارت تمرکز کند. همانطور که شرکت ها داده های ظاهراً پایان ناپذیری را از منابع داخلی و خارجی تولید و دریافت می کنند ، متخصصان امور مالی آن که در بهترین وضعیت برای بهبود بنیادی بهره وری و اتصال بینش های تاریخی و پیش بینی آمیز به برنامه ریزی و اهداف استراتژیک قرار دارند.

برنامه های ERP مبتنی بر ابر با قابلیت یادگیری ماشین داخلی برای این تنظیم مجدد عملکرد مالی بسیار مهم هستند. آنها نه تنها وظایف پرمشغله را در پس زمینه انجام می دهند ، بلکه همانطور که یاد می گیرند یاد می گیرند و به طور مداوم راه های جدیدی برای بهبود کارایی پیدا می کنند. در همان زمان ، آنها پاسخ سریع س questionsالاتی را می دهند که از طریق گپ بات ها ، داشبوردهای دارای محتوای غنی و سایر ابزارهای موجود در نوک انگشتان شما ارائه می شود.

پیش از تغییر

ادامه دادن کارها همان روش دیروز خطرناک است. عدم اطمینان عادی جدید است و مدیریت در میان عدم قطعیت امری ضروری است. دیگر کافی نیست که سریع تغییر کنید. شرکتهای رقابتی همچنین باید بینش قابل قبولی در مورد تأثیر سناریوهای بالقوه آینده بر عملکرد داشته باشند.

در حال حاضر ، تقریباً نیمی (49٪) از مشاغل چابک مدلهای تجاری خود را تکامل داده اند. ما شاهد دور شدن سازمانها از:

• یک مدل عملیاتی تک هدف با اهداف حالت نهایی ، برای اتخاذ مدل های تجاری چندگانه ، همزمان و پویا.

• پردازش معاملات پر فشار ، به اتوماسیون بی وقفه فرآیندهای معمول – آزاد کردن متخصصان امور مالی برای تمرکز بر فعالیت های استراتژیک.

• کپی برداری از مدل های چابک ، در ساخت سیستم های تجاری چابک که امکان پیش بینی و پاسخ به تغییرات را فراهم می کنند.

• مدیریت ذخیره داده ها ، ایجاد و اشتراک بینش معنادار با رهبری در سازمان.

• راه حل های فن آوری خاموش و انعطاف ناپذیر برای یک ابر متصل و منفرد که همیشه به روز باشد ، هزینه کمتری دارد و مدیریت آن آسان تر است.

به پیش بینی های فروش 12 ماهه سنتی فکر کنید که بدون ارزیابی انتقادی انجام می شود. برنامه های ابری هوشمند به کسب و کارها اجازه می دهند پیش بینی های خود را در زمان واقعی به روز کنند و با استفاده از داده های عمیق زمینه ای ، تنظیمات هوشمندانه روزانه را انجام دهند. این یکی از دلایلی است که ما شاهد احیای مجدد عملکردهایی مانند بودجه بندی مبتنی بر صفر هستیم ، که بررسی مداوم و تنظیم مجدد برنامه ریزی و مدیریت دارایی را بر اساس داده های فعلی در خود جای داده است.

تجهیز تیم های مالی برای آینده

ERP دیروز اغلب برای به روزرسانی نیاز به اجرای مجدد طولانی و پرهزینه دارد – به این معنی که سازمان فقط هر دو تا پنج سال (یا بیشتر) از مزایای نرم افزارهای به روز شده بهره مند می شود. ابر همه اینها را از بین می برد با:

• 3.2 برابر ROI بالاتر و 52٪ هزینه های پایین تر

• خطر منسوخ شدن فناوری کاملاً برطرف شده است

این آخرین به روزرسانی است که تاکنون به آن نیاز خواهید داشت. ابر همیشه با جدیدترین ویژگی ها و همچنین شرایط قانونی و نظارتی موجود در بازار شما به روز است. این نوآوری مداوم و واقعی است که به طور منظم بهترین شیوه ها و قابلیت های جدید مدرن را ارائه می دهد. با همکاری یک شریک قابل اعتماد در زمینه نوآوری ، به عنوان ارائه دهنده خدمات ابری (و کارشناس فن آوری) شما ، تیم های مالی راه اندازی می شوند تا به مشارکت کنندگان استراتژیک سازمان نیاز فردا تبدیل شوند. و البته ، در جنگ برای استعدادهای برتر – به ویژه در امور مالی – فراهم آوردن فرصت هایی برای کمک به شکل گیری آینده سازمان (و نه فقط مدیریت تعداد) یک مزیت بزرگ را به همراه دارد.

هنگامی که رهبران امور مالی با پذیرش نوآوری مداوم cloud ERP ، عامل تغییر می شوند ، می توانند:

• بینش تجاری بیشتری را ایجاد کنید.

• بهتر الزامات نظارتی را برآورده کنید.

• برای مدیریت بصورت استثنا به عنوان یک روش استاندارد خودکار کنید.

• از سلسله مراتب انعطاف پذیر ، گزارش پویا و تجزیه و تحلیل / آزمایش سناریو استفاده کنید.

• درک بیشتری درباره سرمایه گذاری برای کنترل هزینه چابک و قوی بدست آورید.


Cloud ERP آینده امور مالی است


فناوری موج بعدی بهره وری کسب و کار را هدایت می کند و رهبران امور مالی فرصتی منحصر به فرد برای هدایت این تغییر دارند. ERP سنتی و داخلی به سادگی دیگر رهبران امور مالی یا تیم های آنها را با توانایی های لازم برای موفقیت – امروز یا فردا – مجهز نمی کند. رهبرانی که از فن آوری مناسب استقبال می کنند ، بهتر می توانند آینده را پیش بینی و پیش بینی کنند – تبدیل شدن به عامل تغییر ، و رهبری که برای موفقیت هر تجارت لازم است.


(پراساد رای معاون رئیس جمهور است – برنامه ها – اوراکل)