Taskmaster فصل 16: Taskmaster فصل 16: تاریخ انتشار، نام شرکت کنندگان و موارد دیگر

فصل 15 Taskmaster (سری 15) در 1 ژوئن 2023 به پایان رسید و راه را برای فصل 16 Taskmaster در اواخر امسال هموار کرد. بله، شبکه 4 برای چند فصل دیگر برنامه بازی دیوانه وار و سرگرم کننده با شرکت کنندگان مشهور را تمدید کرد!

علاوه بر این، کانال 4 قبلاً پنج شرکت کننده در فصل 16 Taskmaster را تأیید کرده است که توسط Taskmaster Greg Davies انتخاب شده اند. برای دانستن آنچه از فصل 16 Taskmaster می دانیم، ادامه مطلب را بخوانید.

جزئیات فصل 16 Taskmaster:
Taskmaster 16 چه زمانی منتشر می شود؟

شبکه 4 هنوز تاریخ انتشار فصل شانزدهم Taskmaster را اعلام نکرده است. با این حال، با دیدن فصل های قبلی، فصل 16 Taskmaster احتمالا در پاییز 2023 پخش می شود.

شرکت کنندگان Taskmaster Season 16 چه کسانی هستند؟

شرکت کنندگان تایید شده در فصل 16 Taskmaster عبارتند از: سو پرکینز (مجری، بیک آف بریتانیایی بزرگ)، جولیان کلاری (کمیک و مجری)، لوسی بومونت (بازیگر، ملاقات با ریچاردسون ها)، سم کمپبل (استندآپ کمدین)، و سوزان ووکما (سوزان ووکوما) بازیگر، متقلب).

در Taskmaster چه اتفاقی می افتد؟

در نمایش بازی، Taskmaster، Greg Davies و دستیارش Alex Horne، شرکت کنندگان مشهور را وادار می کنند تا چالش های عجیب و غریبی را انجام دهند. نتیجه خنده دار و سرگرم کننده است. شرکت کنندگان شامل نام های محبوب و برخی از ستاره های کمدی هستند.
سریال Taskmaster اولین بار از سال 2015 تا 19 در دیو پخش شد و سپس در سال 2020 به کانال 4 منتقل شد.

آیا Junior Taskmaster وجود خواهد داشت؟

در مارس 2023، کانال 4 تایید کرد که یک اسپین آف جدید از Taskmaster برای کودکان وجود خواهد داشت. شرکت کنندگان در گروه سنی 9 تا 11 سال خواهند بود. همچنین تایید شد که Taskmaster سابق رز Matafeo و Mike Wozniak به ترتیب Taskmaster و Taskmaster در Junior Taskmaster خواهند بود.

وب‌سایت رسمی این کانال می‌گوید: «Junior Taskmaster به‌دنبال کودکان سرگرم‌کننده‌ای است که از تکل‌بازی‌ها به روش منحصربه‌فرد خود لذت می‌برند تا یک اسپین‌آف کاملاً جدید از سریال پرطرفدار Taskmaster در کانال 4 انجام شود».

سوالات متداول

Q1: فصل 16 Taskmaster چه زمانی پخش می شود؟
فصل 16 Taskmaster زمانی در پاییز 2023 پخش خواهد شد. تاریخ انتشار هنوز نهایی نشده است اما به زودی منتشر خواهد شد.

Q2: آیا Taskmaster تمدید شده است؟
Taskmaster برای شش فصل دیگر توسط Channel 4 تمدید شد که طی سه سال آینده پخش خواهد شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظراتی که در اینجا بیان می شود، نظرات نویسندگان/ نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از صحت، به روز رسانی و تأیید هر گونه اطلاعات و محتوای ارائه شده انجام دهید. بدینوسیله ET از هرگونه ضمانت نامه صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می کند.