Sweet Magnolias فصل 3: Sweet Magnolias فصل 3 تاریخ انتشار: نمایش Netflix در ماه جولای متوقف می شود. جزئیات را بررسی کنید

فصل 3 ماگنولیاهای شیرین در ژوئیه 2023 در نتفلیکس برای بینندگان در سراسر جهان منتشر خواهد شد. طبق گزارش WhatsOnNetflix، ماگنولیاهای شیرین بر اساس رمانی از شریل وودز ساخته شده است.

فصل اول “مگنولیاهای شیرین” در ماه می 2020 در نتفلیکس پخش شد. فصل دوم “مگنولیاهای شیرین” در سال 2022 منتشر شد.

ماگنولیاهای شیرین درباره دوستان مادام العمر هله، مدی و دانا سو است.

فصل 3 ماگنولیاهای شیرین در 20 ژوئیه 2023 به شبکه جهانی نتفلیکس می رسد. هر ده قسمت از ماگنولیاهای شیرین ساعت 12:01 صبح (PST) منتشر می شود.

در اوایل این هفته، Netflix Inc سرکوب خود را در زمینه به اشتراک گذاری رمز عبور به ایالات متحده و بیش از 100 کشور دیگر گسترش داد و به کاربران هشدار داد که حساب های آنها را نمی توان به صورت رایگان در خارج از خانواده به اشتراک گذاشت.

غول استریم به دنبال راه‌های جدیدی برای کسب درآمد بوده است زیرا با نشانه‌هایی از اشباع بازار مواجه است، با تلاش‌هایی از جمله محدودیت‌هایی در وام‌گیری رمز عبور و گزینه‌ای جدید با پشتیبانی از تبلیغات.

نتفلیکس روز سه‌شنبه اعلام کرد که در حال ارسال ایمیل‌هایی درباره اشتراک‌گذاری حساب به مشتریان در ۱۰۳ کشور و منطقه از جمله ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، استرالیا، سنگاپور، مکزیک و برزیل است. در این ایمیل‌ها آمده است که حساب نتفلیکس فقط باید در یک خانوار مشتریان پرداخت کننده می توانند با پرداخت هزینه اضافی عضوی را در خارج از خانه خود اضافه کنند. در ایالات متحده، هزینه 8 دلار در ماه است.

اعضا همچنین می توانند نمایه یک شخص را انتقال دهند تا کاربر بتواند سابقه مشاهده و توصیه های خود را حفظ کند.

نتفلیکس سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد اشتراک گذاری حساب کاربری را محدود کند و در حال آزمایش رویکردهای مختلف در برخی بازارها است.

این شرکت تخمین زده بود که بیش از 100 میلیون خانوار اعتبارنامه ورود به سیستم خود را به دوستان و خانواده در خارج از خانه خود ارائه کرده اند. تا پایان ماه مارس، تعداد مشتریان پرداخت کننده نتفلیکس در سراسر جهان به 232.5 میلیون نفر رسید.

طبق این سیاست‌های جدید، افراد در همان خانواده می‌توانند به اشتراک گذاری حساب نتفلیکس ادامه دهند و می‌توانند در هنگام سفر از آن در دستگاه‌های مختلف استفاده کنند.

سوالات متداول

  1. آیا فصل سوم Sweet Magnolias وجود دارد؟
    بله، فصل 3 Sweet Magnolias وجود دارد.
  2. فصل 3 Sweet Magnolias چه زمانی منتشر می شود؟
    Sweet Magnolias فصل 3 در 20 ژوئیه 2023 منتشر می شود.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.