surdas: Surdas Jayanti 2023 چه زمانی است؟ تاریخ، زمان فرخنده، اهمیت و موارد دیگر را بدانید

جشن Surdas Jayanti در 25 آوریل امسال در هند برگزار می شود. این روز سالگرد تولد سنت سورداس، قدیس از شمال هند است. درباره Surdas و اهمیت روز بیشتر بدانید.

سنت سورداس که بود؟

سنت سورداس یک نوازنده بود که نابینا بود. سورداس در 24 آوریل 1478 پس از میلاد متولد شد تولد او در شوکلا پاکشا پانچامی در ماه وایشاخا بر اساس تقویم هندو هر سال اتفاق می افتد.

معروف است که Surdas آهنگ‌های ملودیک زیادی (بهاجان و کرتان‌ها) تقدیم به لرد کریشنا ساخته است که حتی امروزه نیز مورد احترام هستند. او از جانبازان سرسخت لرد کریشنا بود.

اهمیت Surdas Jayanti

Surdas به دلیل ارادت خود به کریشنا و آهنگ هایش به نام خداوند به عنوان یک قدیس مورد احترام است. او همچنین به خاطر زندگی سختی که به عنوان یک نوازنده نابینا گذرانده بود، تحسین می شود و خانواده اش در جوانی به خاطر معلولیتش او را ترک کردند.

همچنین اعتقاد بر این است که سورداس در اکبر امپراتور مغول یک طرفدار و حامی داشته است.

معروف ترین آهنگ سورداس کدام است؟

اعتقاد بر این است که Surdas 100000 آهنگ برای مجموعه آهنگ های خود به نام Sur Sagar (اقیانوس ملودی) ساخته است. از این ملودی ها در حال حاضر تنها 8000 ملودی وجود دارد.

Surdas Jayanti در سال 2023 چه تاریخ و ساعتی است؟

Surdas Jayanti از شب 23 آوریل تا نیمه شب 25 آوریل جشن گرفته می شود. در اینجا زمان مبارک برای Surdas Jayanti است.

– ستاره های Surdas Jayanti 2023 دوشنبه، 24 آوریل 2023
– پانچامی تیتی شروع می شود: 23 آوریل 2023 ساعت 22:54
– Panchami Tithi به پایان می رسد: 12:09 صبح در 25 آوریل 2023.

چگونه Surdas Jayanti را جشن بگیریم؟

ارادتمندان و نوازندگان با پرستش لرد کریشنا، و با خواندن ملودی های او و برگزاری شب های موسیقی، سورداس جایانتی را علامت گذاری می کنند. به نام پروردگار و سورداس روزه می گیرند.

آوریل 2023، پانصد و چهل و پنجمین سالگرد تولد سنت سورداس است.

سوالات متداول:
Surdas Jayanti 2023 چه زمانی است؟

Surdas Jayanti در 2023 در 25 آوریل است.

سورداس که بود؟

سورداس نوازنده ای بود که ملودی هایی را به لرد کریشنا خلق کرد. نوازنده نابینا بود.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.