Suniel Shetty: Suniel Shetty قالب نمایش “کافی با کاران” را برای قسمت جنجالی با KL Rahul مورد انتقاد قرار می دهد.

برنامه تاک شوی کارگردان بالیوود کاران جوهر به دلیل جنجال ها معروف است. در حالی که مردم دوست دارند ستاره ها و سلبریتی ها را که روی کاناپه نشسته اند و در مورد زندگی شخصی خود صحبت می کنند تماشا کنند، بارها بوده است که افراد مشهور به دلیل اظهاراتشان در این سوپ فرو رفته اند.

یکی از این سلبریتی های محبوب که پس از حضور در نمایش کارگردان کاران جوهر در یک جنجال قرار گرفت، بازیکن کریکت KL Rahul بود.

چند سال پیش، KL Rahul و Hardik Pandya در این برنامه ظاهر شدند و بیانیه ای که توسط این دومی ارائه شد، در رسانه های اجتماعی غوغا کرد. سونیل شتی بازیگر بالیوود که پدرشوهری KL Rahul است اخیراً در مورد این جنجال اظهار نظر کرده است.

شتی در مصاحبه‌ای در پادکست با رانویر الله‌بادیا گفت که هاردیک پاندیا احتمالاً به دلیل فرمت نمایش از خود دور شده است.

او گفت که پاندیا ممکن است فریب خورده باشد اما مجری برنامه چت همچنان فشار می آورد زیرا قالب برنامه این است که بچه ها را هیجان زده کند و چیزهایی بگوید و پس از آن مردم خواهان ممنوعیت بالیوود هستند.

بازیگر «هرا فری» در ادامه گفت: هم مجری و هم مهمان باید در حین صحبت مسئولیت پذیر باشند. او گفت اگر کسی سوالی می پرسد و شما نمی توانید پاسخ دهید به این معنی نیست که شما از کسی پایین تر هستید. آدم باید چیزها را همانطور که هست و باید باشد بگوید.

Suniel Shetty KL Rahul را بسیار متعهد می خواند

او در مورد دامادش KL Rahul گفت که او بسیار متعهد است و یکی از نرم ترین انسان هایی است که تاکنون دیده است. شتی افزود که این نه تنها برای KL Rahul بلکه برای هر ورزشکار، هر ورزشکاری صادق است.

سوالات متداول

Q1: آیا Suniel Shetty نیز یک تاجر است؟
سونیل شتی، بازیگر بالیوود، یک کارآفرین موفق است که صاحب یک هتل و یک تجارت املاک و مستغلات است. سفر کارآفرینی او با راه اندازی یک رستوران و باشگاه در بمبئی آغاز شد.

Q2: KL Rahul چند دنبال کننده دارد؟
14 میلیون دنبال کننده روی دسته KL Rahul وجود دارد و مانند هر تأثیرگذار دیگر در نوسان است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.