Splash Mountain: Disney’s Splash Mountain در 31 می تعطیل می شود. جزئیات مربوط به جایگزینی آن را بدانید

در حالی که دیزنی در 31 مه سواری Splash Mountain خود را پس از 30 سال تعطیل می کند، یک پروژه بزرگ در حال حاضر به عنوان جایگزین آن در Walt Disney World و Disneyland Resort در حال انجام است.

اکنون با الهام از فیلم «شاهزاده خانم و قورباغه»، ماجراجویی بایو تیانا جایگزین کوه اسپلش در نقش دنیای والت دیزنی خواهد شد. قسمت جدید مناظر و صداهای نیواورلئان را به هر دو استراحتگاه در سال 2024 ارائه می دهد. لازم به ذکر است که اگرچه بیشتر ساختار اصلی کوه اسپلش همچنان برای سواری جدید وجود دارد، ماجراجویی بایو تیانا تجربه کاملاً جدیدی را ارائه می دهد. .

Disney’s Splash Mountain از فیلم Song of the South محصول 1946 الهام گرفته شد و در سال 1989 و 1992 به ترتیب در پارک دیزنی لند و پادشاهی جادویی افتتاح شد. با این حال، سواری اکنون به طور دائم در هر دو مکان جایگزین می شود. Splash Mountain در 23 ژانویه در والت دیزنی ورلد بسته شد و اکنون در 31 مه در استراحتگاه دیزنی لند بسته می شود.

قابل توجه است، کوه اسپلش در توکیو دیزنی ریزورت که در سال 1992 افتتاح شد، باز باقی خواهد ماند.

ساخت بازی Tiana’s Bayou Adventure درست پس از بسته شدن Splash Mountain در Anaheim آغاز خواهد شد. دیزنی فاش کرده است که این تحول تا سال آینده انجام خواهد شد. بر اساس گزارش ها، سخنگوی دیزنی این سفر جایگزین را به عنوان جشنی در طول فصل Mardi Gras به میزبانی پرنسس تیانا و پرنس ناوین توصیف کرد.

علاوه بر این، Tiana’s Bayou Adventure با دگرگونی بخشی از میدان نیواورلئان همراه خواهد بود.

سوالات متداول:

چه زمانی Splash Mountain در پارک دیزنی لند افتتاح شد؟
1989

چه زمانی Splash Mountain در Magic Kingdom افتتاح شد؟
1992

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.