Spider-Man: Across the Spider-Verse: Spider-Man: Across the Spider-Verse در نتفلیکس: تاریخ انتشار و سایر جزئیات را بررسی کنید

Spider-Man با انتشار نسخه موردانتظار Sony Animation – “Spider-Man: Across the Spider-Verse” بار دیگر وارد صفحه بزرگ می شود. این فیلم دنباله‌ای بر انیمیشن قبلی مرد عنکبوتی – «Across the Spider-Verse» است.

از استعدادهای آوازی مانند Shameik Moore، Brian Tyree Henry، Jake Johnson، Issa Rae، Oscar Isaac، Hailee Seinfeld و همچنین Luna Lauren Vélez برخوردار است.

اولین فیلم – “Across the Spider-Verse” در اولین پنجره در ایالات متحده در نتفلیکس عرضه شد و از ژوئن 2019 تا دسامبر 2020 در دسترس بود.

در مناطق دیگر، مانند کانادا، اسرائیل، هند و سایر کشورهای اروپایی – همچنان در دسترس است.

طبق گزارش نتفلیکس، انتظار می‌رود که نتفلیکس جدیدترین و آینده – Spider-Man: Across the Spider-Verse را پخش کند.

همچنین می افزاید که انیمیشن مرد عنکبوتی سونی پس از حداقل 120 روز یعنی 30 سپتامبر 2023 در نتفلیکس منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، این گزارش همچنین می‌افزاید که مناطقی مانند کانادا یا بریتانیا ممکن است برای تماشای «مرد عنکبوتی: در سراسر دنیای عنکبوتی» در نتفلیکس کمی صبر کنند. با این حال، کاربران نتفلیکس در هند ممکن است بتوانند هر چه زودتر پس از انتشار در ایالات متحده آن را پخش کنند. انیمیشن آینده مرد عنکبوتی توسط Columbia Pictures، Sony Pictures Animation و Marvel Entertainment تولید شده است. در تاریخ 2 ژوئن 2023 روی پرده سینماها می رود.

سوالات متداول

  1. مرد عنکبوتی اولین بار چه زمانی در کمیک های مارول ظاهر شد؟
    اولین بار در مارول کامیکس در آگوست 1962 ظاهر شد.
  2. سونی حقوق مرد عنکبوتی را چه زمانی خرید؟
    سونی حقوق مرد عنکبوتی را در سال 1999 به دست آورد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.