spicejet: «خلبان شاعرانه» SpiceJet دوباره آماده است! کاپیتان Mohit Teotia اعلامیه خنده‌داری در کشتی صادر می‌کند. ویدیو را تماشا کنید

یک خلبان هواپیمایی هندی به اظهارات طنز آمیز خود در هواپیما بازگشته است و مسافران را در روحیه خوب نگه می دارد. کاپیتان Mohit Teotia، خلبان SpiceJet، اخیراً به دلیل اعلامیه های خنده دار خود در هواپیما در فضای مجازی منتشر شد. مرد دوباره در آن است!

کاپیتان تئوتیا اخیراً در پروازی به بانکوک، تایلند، یک اعلامیه لذت بخش و سرگرم کننده دیگر در حین پرواز اعلام کرد.

به ویدیوی اعلامیه که توسط کاپیتان تئوتیا ارسال شده است نگاهی بیندازید. او این ویدیو را اینگونه نوشته است: «وقتی مسافرانم خوشحال هستند، خوشحالم».

در این ویدئو، خلبان به مردم توصیه می‌کند که در طول پرواز «پان» یا برگ فوفل مصرف نکنند، زیرا خدمه کابین «پیک دانی» برای تف کردن تنباکو نداشتند. ‘کابهی جووت بولکه سفر کیا های؟ (آیا تا به حال در مورد سفر دروغ گفته اید)”، او می پرسد، در حالی که به مسافرانی که ممکن است در مورد سفر به بانکوک دروغ گفته باشند به همسران خود “اخطار” می دهد، زیرا پس از بازگشت به خانه، مورد سرزنش قرار می گیرند.

مسافران را می توان دید که در حال خندیدن و لبخند زدن با اعلام او هستند. خلبان مطمئناً سفیر برند خوبی برای شرکت هواپیمایی است.

خلبان شاعرانه، همانطور که کاپیتان Mohit Teotia خلبان SpiceJet خود را در اینستاگرام می نامد، تقریباً 5 میلیون فالوور در این پلتفرم دارد و ویدیوهای او میلیون ها بازدید را به دست آورده است که آخرین مورد هنوز 1 میلیون بازدید داشته است. یکی از کاربران اینستاگرام نوشت: مسافران نیز در مورد پست‌های او نظر مثبت می‌دهند.

سوالات متداول:

Q1: آیا SpiceJet به تایلند پرواز می کند؟
SpiceJet چندین پرواز بین المللی از هند از جمله پرواز تایلند ارائه می دهد.

Q2: نام خلبان بامزه SpiceJet چیست؟
کاپیتان SpiceJet Mohit Teotia اغلب در پروازهای خود اعلامیه های خنده داری می کند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.