Sony Pictures، Sky Sports حق پخش لیگ برتر لانکا را از آن خود می کند

کلمبو: Sony Pictures Networks (SPN) هند حق پخش تلویزیونی و تلویزیون IPTV را برای لیگ برتر لانکا (LPL) در هند ، سریلانکا ، بنگلادش ، افغانستان ، نپال ، بوتان و مالدیو و حقوق FTA غیر انحصاری برای همان کشورها به استثنای سریلانکا.

Sky Sports غول پخش جهانی ورزش حق انگلیس را بدست آورده در حالی که شبکه تلویزیونی مستقل دولتی (ITN) حق پخش مسابقات تلویزیونی در سریلانکا را به دست آورده است. Geo و PTV برنده حق پخش تلویزیونی در پاکستان شده اند.

LPL قرار است از 26 نوامبر آغاز شود و تا 16 دسامبر در استادیوم بین المللی کریکت ماهیندا راجاپاكشا (MRIC) در هامبانوتا برگزار خواهد شد. پنج تیم با نام های کلمبو ، کندی ، گاله ، دامبولا و یافنا در 23 مسابقه و در یک بازه زمانی 15 روزه برای کسب عنوان به رقابت می پردازند. کلمبو در بازی افتتاحیه به مصاف کندی می رود. چندین ستاره جهانی که شامل شهید افریدی ، شعیب مالک ، آنجلو ماتیوز ، عرفان پاتان و بسیاری دیگر هستند در این ولخرجی 15 روزه شرکت خواهند کرد.

راجش كائول ، مدیر ارشد درآمد ، توزیع و سرپرست – مشاغل ورزشی ، سونی پیكچرز نتورك هند ، در مورد مشاركت صحبت كرد و در بیانیه ای گفت: “ما یك رابطه دیرینه با هیئت کریکت سریلانکا و به عنوان دارندگان حقوق مشترک داریم. از کریکت سریلانکا ، این یک توسعه طبیعی است. هرگز به اندازه کافی کریکت برای هند وجود ندارد و لیگ برتر لانکا یک مارکت خوب از کریکت است که قرار است بسیاری از بازیکنان زیر قاره را در خود داشته باشد و آن را به یک مورد جذاب در مجموعه کریکت تبدیل کند.

“Sony Pictures Networks India مقصد برتر بهترین کریکت های بین المللی است و برای ما ، فقط پخش یک رویداد نیست بلکه هدف آن است که مردم را به بازی نزدیک کند. ما بسیار خوشحالیم که می گوییم با لیگ برتر لانکا ، این مارکت کریکت را برای مخاطبان ما در هند به ارمغان بیاورید. ”

اسکای اسپورت ، مدیر کریکت ، برایان هندرسون اظهار داشت ، “اسکای اسپورت خوشحال است که امسال لیگ برتر لانکا را پخش می کند زیرا اشتهای کریکت T20 در سراسر جهان رشد می کند. سریلانکا ها همیشه یک مارکت هیجان انگیز از کریکت های محدود را بازی کرده اند و ما مشتاقانه منتظر هستیم که استعدادهای بیشتری از این مسابقات ظهور کنیم و همچنین ستاره های دیگر را از سراسر جهان دنبال کنیم. ”

“در ارتباط بودن با لیگ برتر لانکا به عنوان شرکای پخش بسیار خوشحال کننده است. من معتقدم که این نمایش باید با وجود چالش هایی که ما به دلیل همه گیری Covid-19 با آن روبرو هستیم ادامه داشته باشد. من به همه ذینفعان و گروه IPG به ما کمک می کنم فرصتی برای تبدیل شدن به بخشی از یک رویداد خارق العاده. ما بهترین تلاش خود را می کنیم تا در موفقیت آن سهیم باشیم “. Nauman Niaz ، رئیس PTV Sports و PTV Global گفت.

راوین ویکراماراتن ، مدیر مسابقات SLC VP و LPL ، گفت: “دسترسی شریک پخش LPL – Sky ، Sony ، Geo و PTV – به رشد لیگ در لیگ کمک می کند و به لیگ کمک می کند تا با میلیون ها طرفدار در سراسر جهان ارتباط برقرار کند.”

آنیل موهان ، مدیر عامل IPG ، مروج LPL مستقر در دبی ، گفت: “استقبال از شرکای پخش ما – Sky ، Sony ، ITN ، Geo و PTV – در هیئت مدیره این رویداد معتبر بسیار خوشحالم می کند و می توانم با اطمینان می گویند که ارتباط آنها گواهی عالی برای مارک LPL است. ”