SoftBank در مورد خرید “کند سوختن” برای خصوصی شدن بحث می کند

TOKYO: گروه SoftBank در حال بحث و گفتگو در مورد استراتژی جدیدی برای شخصی شدن است که با خرید تدریجی سهام معدل خود را بازپرداخت می کند تا زمانی که موسس Masayoshi Son سهام کافی داشته باشد و بتواند سرمایه گذاران باقی مانده را فشرده کند ، به گفته افراد آشنا به این موضوع.

مردم گفتند كه این روش بیش از یك سال طول می كشد و به این معنی است كه شركت ژاپنی به فروش دارایی خود برای تأمین بودجه خریدهای پی در پی ادامه می دهد ، مردم خواستند كه مشخص نشود زیرا این طرح خصوصی است. پسر خودش سهام بیشتری خریداری نمی کند ، اما سهام مالکیت او که اکنون حدود 27 درصد است ، با فروش سهام دیگر توسط سرمایه گذاران افزایش می یابد. مردم گفتند ، طبق مقررات ژاپن ، سون می تواند سهامداران دیگر را مجبور به فروش کند وقتی که به 66٪ مالکیت دست یابد ، شاید بدون پرداخت حق بیمه.

به گفته مردم ، یکی از مزایای این طرح که خودی ها آن را خرید “حرکت آهسته” یا “کندی سوختن” خوانده اند ، این است که به SoftBank انعطاف پذیری می دهد تا سهام خود را هنگام افت سهام خریداری کند. در صورت خرید رسمی ، باید حق بیمه پرداخت شود ، احتمالاً حدود 25٪. سهامداران همچنین احتمالاً از بازخریدها پشتیبانی می کنند ، خصوصاً از آنجا که این شرکت با تخفیف نسبت به ارزش کل دارایی های خود در شرکت های Alibaba Group Holding Ltd. و Uber Technologies گرفته تا DoorDash Inc. به تجارت ادامه می دهد.