SME: Automation: چرا می تواند یک تغییر دهنده بازی برای SME ها باشد

توسط ویکاش کی آگروال

از زمان شروع هزاره جدید ، فضای کسب و کار در هند دستخوش تغییر اساسی شده است و یکی از عوامل اصلی این تغییر ، رقمی سازی است. با گذشت هر روز ، ما ، به عنوان یک کشور ، گام های قابل توجهی در جهت تبدیل شدن به یک جامعه کم کاغذ و پول کم برداشته ایم – نمونه های درخشان همان ابتکار دیجیتال هند ، UPI ، آادار و غیره. نه تنها این ، با دیجیتالی شدن بیشتر ، مشتریان توانمندتر شده و در نتیجه ، خواستارتر شده اند. اگر این کافی نبود ، ساخت و ساز در اواخر سال 2016 و سپس GST در سال 2017 نیز کمک بزرگی به این تحول کردند ، که اکنون یک چیز را روشن کرده است – این فناوری دیگر انتخابی برای مشاغل نیست بلکه یک ضرورت است.

با گفتن این نکته ، فناوری فقط حرکت در برابر زمان نیست بلکه کارایی بیشتری نیز دارد. در عصر امروز ، یک تجارت کوچک معمولی با بسیاری از ذینفعان – فروشندگان ، تأمین کنندگان ، مشتریان ، بانک ها ، تهیه کنندگان اظهارنامه مالیاتی ، ارگان های دولتی ، شرکت های بزرگ ، کانال های توزیع – ارتباط برقرار می کنید. مدیریت موثر همه این روابط ، در حالی که حفظ سطح بالایی از کارایی ، تقریباً غیرممکن است اگر یک تجارت به فرآیندهای دستی پایبند باشد. چنین منظره ای اساساً از شما می خواهد که در عین حال جامع و در عین حال زیرک باشید ، و تنها راه تغییر بازی اتخاذ اتوماسیون برای تجارت شماست.

و در واقع ، اتوماسیون می تواند شیوه های تجاری شما را از چندین جبهه متحول کند. برای شروع ، در صورت استفاده از فناوری مناسب ، پول ، مواد و مردان – منابع بنیادی هر شغلی ، بزرگ یا کوچک ، می توانند بسیار راحت تر شوند. دقت به یک روش زندگی تبدیل می شود ، زیرا خطر خطای انسانی به طور قابل توجهی کاهش می یابد ، که در غیر این صورت می تواند منجر به شرایط ناخوشایند یا ناخواسته برای تجارت شود. اتخاذ یک فن آوری مناسب این اطمینان را می دهد که فرآیندهای کسب و کار شما در سیلوها اجرا نمی شوند بلکه همه آنها در یک مرحله یکپارچه هستند – به طوری که خرید و فروش ، خرید ، پرداخت ، معاملات بانکی ، هزینه های اضافی ، مالیات – با یکدیگر صحبت کنید و دید صحیحی از وضعیت خود به شما می دهد تجارت در زمان واقعی. تصمیم گیری که تا حد زیادی به اطلاعات صحیحی که در زمان مناسب در دسترس شما قرار دارد متکی است ، به یک فعالیت یکپارچه تبدیل می شود ، زیرا فناوری به شما امکان می دهد در هنگام حرکت به داده های خود دسترسی پیدا کنید. داده های شما در فرم دیجیتالی شده بیشتر در معرض ایمنی در برابر بلایای طبیعی و همچنین در صورت ایمن بودن در صورت حملات مختلف یا سوp رفتارها ایمن تر هستند.

از همه مهمتر ، اتوماسیون به شما امکان رشد می دهد. ذخیره تمام اطلاعات مربوط به کسب و کار در ذهن شما ممکن است برای رشد فوری شما مفید باشد ، اما ممکن است فقط تا یک سطح خاص به شما کمک کند. اگر یک کسب و کار باید رشد بیشتری داشته باشد ، مهم است که فضای ذهن و همچنین زمان موجود را آزاد کنید ، بنابراین می توانید بر توسعه تمرکز کنید ، در حالی که به فناوری اجازه می دهد کار مدیریت و ردیابی نقاط داده کسب و کار را بر عهده بگیرد.

بنابراین ، س naturalال طبیعی این است که ، فناوری مناسب برای SME معمول هند چه می تواند باشد؟ پاسخ ساده به آن می تواند این فناوری باشد ، که نحوه رفتار یک شرکت متوسط ​​و متوسط ​​را درک می کند.

به عنوان مثال ، یک SME ممکن است نیازی به اتوماسیون همه چیز نداشته باشد ، درست در همان روز اول ، با پیشرفت کار ، تجارت به رشد و نمو خود ادامه می دهد. بنابراین ، در حالت ایده آل باید به سراغ یک فناوری برویم که بتواند در مسیر رشد خود در کنار یک SME قدم بردارد. یک تجارت کوچک با مبادله سریع کالاها یا خدمات در برابر پول نقد یا اعتبار رونق می گیرد و معمولاً منتظر ثبت معامله برای انجام معامله نیست. این امر به فناوری نیاز دارد که کار با آن بسیار سریع انجام شود. در صورت خرابی سیستم ، شرکتهای کوچک معمولاً برای بدست آوردن راه حل مناسب از مکان مناسب تلاش می کنند. از این رو نیاز به یک فناوری است که برای احیای مجدد کسب و کار به حداقل پشتیبانی ، زمان و سرمایه گذاری احتیاج دارد تا بتواند به سرعت روی کار خود را آغاز کند. آخرین اما نه کمترین ، این فناوری در نهایت برنده خواهد شد ، که درک می کند SME در کارهای روزمره خود با استثناهای تجاری زیادی روبرو است – و بنابراین می تواند از همان موارد مراقبت کند و اجازه دهد تجارت ادامه یابد. بدون وقفه

نیازی به گفتن نیست که اتوماسیون نیاز ساعت است و چیزی است که بخش گسترده SME هند برای جلوگیری از ناکارآمدی و بهبود بهره وری آنها نیاز به اتخاذ دارد. صاحبان مشاغل اکنون باید به عنوان یک مزیت به فناوری نگاه کنند ، که می تواند از فرایندها مراقبت کند و به آنها این امکان را می دهد که بر روی مشتریان ، درآمد و رشد تجارت خود تمرکز کنند. و برای این کار شما به سیستم های سریع ، سیستم های ساده ، سیستم هایی نیاز دارید که شما را به عنوان یک تجارت درک می کنند. مهمتر از همه ، شما باید در جستجوی راه حل هایی باشید که نه تنها کاملاً ثابت شده اند ، بلکه توسط بسیاری از مشاغل مورد اعتماد بوده اند. فقط وقتی می دانید که می توانید به یک فناوری اعتماد کنید ، وقتی مطمئن باشید این بازی را برای شما تغییر می دهد.

نویسنده مدیر ارشد فناوری ، Tally Solutions است.