sitharaman: Nirmala Sitharaman و Gita Gopinath در ایالات متحده ملاقات کردند و هر دو در مورد آسیب پذیری بدهی صحبت کردند

نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی اتحادیه روز سه‌شنبه با گیتا گوپینات، معاون اول مدیر عامل صندوق بین‌المللی پول (IMF) دیدار کرد و در جریان آن در مورد آسیب‌پذیری بدهی‌ها و سایر موضوعات بحث کردند. سیتارامان رهبری یک هیئت هندی با قدرت بالا را برای شرکت در نشست بهاره سالانه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی برعهده دارد.

وزارت دارایی پس از این نشست در توییتی اعلام کرد که سیتارامان به گوپینات به دلیل تسریع کار هند بر روی میزگرد جهانی بدهی دولتی به همراه بانک جهانی تبریک گفت و بر تعهد هند به تقویت تلاش ها برای رسیدگی به آسیب پذیری های رو به رشد بدهی تاکید کرد.

در این جلسه، وزیر دارایی به نگرانی های صندوق بین المللی پول در مورد ریسک های نزولی کلیدی برای اقتصاد از جمله استرس بخش مالی، افزایش نرخ بهره واقعی، افزایش بدهی، تورم، تکه تکه شدن ژئوپلیتیک و رشد متزلزل در چین اشاره کرد که در World Economic Outlook World برجسته شده است. چشم انداز اقتصاد

این وزارتخانه در توییتی اعلام کرد که گوپینات به وزیر به خاطر بحث‌های پرباری که توافق فوریه را در مورد نیاز به یک پاسخ سیاست هماهنگ جهانی در مورد دارایی‌های رمزنگاری شده به مجموعه‌ای از اصول راهنما و یک برنامه عمل در مورد دارایی‌های رمزنگاری شده تبدیل کرد، تبریک گفت.

سیتارامان حمایت صندوق بین المللی پول از ریاست گروه 20 هند را در قالب ورودی ها برای توسعه راهنمایی های سیاست مبتنی بر شواهد تأیید کرد.