Shubman Gill: Spider-Man: Across the Spider-Verse: Shubman Gill دوره های جدیدی را آغاز می کند و صدای مرد عنکبوتی هندی را می دهد.

شوبمن گیل، بازیکن کریکت، صدای خود را به پاویتر پرابهاکار مرد عنکبوتی هندی در نسخه هندی و پنجابی فیلم، Spider-Man: Across the Spider-Verse، قرض خواهد داد. این اطلاعیه روز دوشنبه اعلام شد.

جدیدترین فیلم که دنباله‌ای بر مرد عنکبوتی: به سوی دنیای عنکبوتی 2018 است، در تاریخ 2 ژوئن وارد سینماها می‌شود.

در اینستاگرام، شوبمن، که برای گجرات تایتانز در لیگ برتر هند بازی می‌کند، گفت: «از اینکه صدایم را برای مرد عنکبوتی هندی می‌دهم، در فیلم Spider-Man: Across the #SpiderVerse خوشحالم. تریلر به زودی منتشر می شود! خود را برای برخی از اقدامات وب‌سازی آماده کنید.»

در انیمیشن آینده سونی پیکچرز، Spider-Man: Across the Spider-Verse، اولین مرد عنکبوتی هندی روی پرده بزرگ نمایش داده خواهد شد. این بازیکن کریکت در مورد قرض دادن صدایش در این فیلم گفت: “من با تماشای مرد عنکبوتی بزرگ شده ام و او یکی از قابل اعتمادترین ابرقهرمانان است. از آنجایی که این فیلم برای اولین بار مرد عنکبوتی هندی را روی پرده نمایش می دهد، تبدیل شدن به صدای مرد عنکبوتی هندی ما در نسخه های هندی و پنجابی تجربه قابل توجهی برای من بود. من قبلاً احساس می کنم مافوق انسان هستم. من مشتاقانه منتظر اکران این فیلم هستم.»

سونی پیکچرز هند که این فیلم را در هند اکران می‌کند، یک ویدیوی اعلامی ویژه با حضور این بازیکن کریکت ارائه کرد. Sony Pictures India در توییتر نوشت: “Shub-Man اکنون مرد عنکبوتی شده است! SpiderVerse.

تریلر به زودی منتشر می شود! برای برخی از اقدامات وب زنی آماده شوید!”

سوالات متداول

Spider-Man: Across the Spider-Verse چه زمانی در سینماها نمایش داده می شود؟
در 2 ژوئن، Spider-Man: Across the Spider-Verse در سینماها به نمایش در می آید.

Spider-Man: Across the Spider-Verse به کدام زبان ها در هند منتشر می شود؟
این فیلم به زبان‌های هندی، انگلیسی، تامیل، مالایالام، مراتی، گجراتی، تلوگو، کانادایی، پنجابی و بنگالی خواهد بود.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.