Shooter Netflix Series: Shooter Season 1-3 به زودی Netflix را ترک می کند. در اینجا چیزی است که باید بدانید

توجه طرفداران “تیرانداز”! ممکن است شنیدن امروز خبری غم انگیز باشد، اما به زودی، Shooter با نتفلیکس خداحافظی خواهد کرد. سریال تیرانداز رایان فیلیپ قرار است در ماه‌های آینده به تدریج از نتفلیکس حذف شود، زیرا حقوق مجوز به دوره تمدید آن نزدیک می‌شود.

بسته به موقعیت مکانی شما، زمان پخش باقی مانده برای سریال متفاوت است. این سریال که قبلا به صورت فیلمی با حضور مارک والبرگ ساخته شده بود شامل 31 قسمت بود که در سه فصل پخش می شد.

بازیگران سریال شامل رایان فیلیپ، شانتل ونسانتن، عمر اپس، سینتیا آدای رابینسون، ادی مک کلینتاک و جاش استوارت هستند.

آخرین فصل این سریال در 21 ژوئن 2019 در نتفلیکس در دسترس قرار گرفت. با این حال، اکنون پس از چهار سال وقفه، حقوق مجوز برای Shooter به پایان می رسد و در نتیجه این سریال در تاریخ 21 ژوئن 2023 از نتفلیکس حذف می شود.

“تیرانداز” با نتفلیکس خداحافظی می کند

اگر از صفحه Shooter در نتفلیکس بازدید کنید، متوجه یک اخطار حذف خواهید شد که در آن آخرین روز تماشای سریال در نتفلیکس 20 ژوئن است. بنابراین، 20 ژوئن آخرین فرصت شما برای پخش جریانی Shooter در پلتفرم خواهد بود. در مناطقی که Shooter به عنوان نسخه اصلی نتفلیکس منتشر شد، بازه زمانی کمی برای لذت بردن از این سریال وجود دارد، اگرچه هنوز محدود است. طبق گزارش نتفلیکس، پلتفرم هایی مانند نتفلیکس در بریتانیا هر سه فصل Shooter را تا 14 سپتامبر 2023 حفظ خواهند کرد. . این تاریخ دقیقاً مطابق با پنج سال از گنجاندن پایان فصل برای فصل 3 است که هر هفته از 22 ژوئن 2018 منتشر می شود. بنابراین، بینندگان در بریتانیا تا 14 سپتامبر 2023 فرصت خواهند داشت تا فیلم Shooter را تماشا کنند. در نتفلیکس

سوالات متداول

Q1. اولین بار چه زمانی Shooter در نتفلیکس ظاهر شد؟
A1. اولین بار در 21 ژوئن 2019 آمد.

Q2. شوتر چند فصل دارد؟
A2. کلا سه فصل

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.