Search Console Training ادامه دارد

در نوامبر 2019 ما سری YouTube Search Console Training را اعلام کردیم و انتشار منظم فیلم ها را شروع کردیم. هدف این مجموعه ایجاد محتوای ویدیویی به روز شده برای استفاده در کنار اسناد جستجو بود ، به عنوان مثال در مرکز راهنما و در سایت توسعه دهندگان.

تیم فوق العاده استودیوی Google Developer Studio (موتور سازنده آن ویدیوها!) این حلقه سرگرم کننده blooper را برای موج اول ویدیوهایی که در استودیوی Google London ضبط کردیم ، جمع کرده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=k-f66TV2D9c

تاکنون دوازده قسمت از این مجموعه را منتشر کرده ایم که هر قسمت بر روی قسمت متفاوتی از ابزار تمرکز دارد. ما دیده ایم که این به بسیاری از افراد کمک می کند تا نحوه استفاده از Search Console را بیاموزند – بنابراین ما تصمیم گرفتیم ضبط فیلم ها را در خانه ادامه دهیم! لطفاً کامیون ها ، آمبولانس ها ، همسایگان ، ابرهای عبوری و البته زنگ در را تحمل کنید. _ (ツ) _ /

علاوه بر تغییر مکان ، ما در حال تغییر دامنه ویدیوهای جدید هستیم. ما به جای اینکه هر بار روی یک گزارش تمرکز کنیم ، در مورد چگونگی جستجوی کنسول می تواند به تجارت شما کمک کند بحث خواهیم کرد. در هر قسمت ما به انواع وب سایت ها مانند تجارت الکترونیکی و نقش های شغلی مانند توسعه دهندگان توجه خواهیم کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=fvhJoYVSavQ

برای اطلاع از فیلم های جدید به محض انتشار ، در کانال YouTube ما مشترک شوید و در صورت تمایل به بازخورد بپردازید در توییتر.

گوش به زنگ باشید!

دانیل وایزبرگ، مدافع جستجو