salestrail: Salestrail در هند راه اندازی می شود: یک برنامه ردیابی فعالیت برای پشتیبانی از تیم های فروش از راه دور

شرکت فناوری مستقر در فنلاند ، Liid ، برنامه جدید ردیابی فعالیت فروش خود – –Salestrail – را راه اندازی کرده است که مخصوصاً برای کمک به تیم های از راه دور سازگار است ، زیرا با بحران ویروس کرونا مواجه هستیم.

در اوایل سال جاری ، Liid متوجه افزایش 300 درصدی گسترده در جستجوی “نرم افزار ردیابی تماس” شد که بیشتر در بازار هند مشاهده شد.

“تقاضای روشنی وجود داشت که می تواند به شرکت ها کمک کند تیم های فروش خود را از راه دور مدیریت کنند. ما می خواستیم به آنها کمک کنیم تا سریعاً با این “عادی جدید” سازگار شوند ، به ویژه هنگامی که نیاز به شفافیت بیشتری وجود دارد و از آنجا که تماس های VoIP در حال حاضر گزینه ای برای مشاغل پان هند نیستند ، “می گوید ماریا سوندستروم ، مدیر عامل و موسس Liid ای در بیانیه ای

ویژگی های جدید برنامه Salestrail در سه عنصر اصلی متمرکز شده است: سهولت استفاده ، مقرون به صرفه و سریع برای پیاده سازی. اما آنچه این راه حل را برجسته می کند ، بینش منحصر به فردی است که ارائه می دهد.

ردیاب فعالیت ، نه CRM

پوشیدنی ها و ردیاب های فعالیت سلامتی برای افزایش سلامت جسمی و عملکرد یک فرد رایج شده است. Salestrail از همان رهیافت های فعال در زمینه مصرف کننده استفاده می کند ، اما برای کمک به حرفه ای ها آن را در دنیای فروش اعمال می کند.

داشبورد برنامه به رهبران فروش کمک می کند تا به سرعت عملکرد تماس اعضای تیم خود و کل سازمان را بررسی و دنبال کنند.

Sundström می گوید: “با ردیابی فعالیت های فروش می توانید همه چیز را تجزیه و تحلیل کنید ، از زمانی که بهترین زمان برای تماس با مشتریان است و تا چه زمانی باید برای بزرگترین مشتریان خود صرف کنید.”

برخی از ویژگی های منحصر به فرد موجود در نقشه راه محصول ، یادداشت های گفتار به متن ، گردش کار سفارشی (متناسب با روند فروش هر تیم) و یادآوری برای پیگیری در زمان و روز مطلوب برای همه موارد در حال انجام است. این ویژگی ها برنامه تلفن همراه را به یک دستیار فروش مجازی تبدیل می کند.

ماریا Sundström - بنیانگذار مدیر عامل

ماریا Sundström ، مدیر عامل و بنیانگذار Liid Oy.

“جالب اینجاست که برای بسیاری از مشتریان ما ، نرم افزار Salestrail همچنین به ابزاری سرگرم کننده برای رقابت سالم تبدیل شده است. برخلاف یک ردیاب فعالیت شخصی که فقط عملکرد فردی را ردیابی می کند ، Salestrail همچنین به اعضای تیم اجازه می دهد تا با یکدیگر همکاری کنند ، در مقایسه با سایر هم تیمی ها رتبه بندی خود را مشاهده کنند. ”

طبق گفته Sundström ، تیم های فروش با استفاده از راه حل های Liid باعث صرفه جویی در هزاران ساعت کاری شرکت ها شده اند. او می گوید: “این برنامه هر روز 30-60 دقیقه از فروشندگان صرفه جویی می کند زیرا 100٪ از فعالیت های فروش آنها بدون اشتباه وارد سیستم می شود ، در حالی که مدیران می توانند تیم خود را حتی در زمان واقعی کنترل کنند.”

تمام آنچه شما نیاز دارید برنامه موبایل است

این محصول به هیچ پیاده سازی فنی – بدون پیکربندی تلفن ، بدون تغییر سیم کارت و هیچ تغییری در روند کار شرکت نیاز ندارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه Salestrail را بارگیری کرده و یا وارد داشبورد آنلاین شوید.

“ایده اصلی این بود که بدون دردسر ، سبک و مقرون به صرفه باشد. SME ها به ندرت پول زیادی برای خرج کردن دارند و همچنین نمی خواهند منابع فنی زیادی برای پیاده سازی نرم افزار جدید دیگری به کار گیرند. ”Sundström.

گفته شد ، این راه حلها حتی برای شرکتهای بزرگی که معمولاً از مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) استفاده می کنند ، مناسب است.

Sundström می افزاید: “Salestrail به راحتی می تواند با CRM موجود ادغام شود تا داده های مخاطب را غنی سازد و تجزیه و تحلیل دقیق تر و بینش تماس منحصر به فردتری نسبت به CRM معمولی ارائه دهد.”

Sundström می افزاید: “فناوری ما هدف آن این است که تجزیه و تحلیل تماس معنی دار بدون دردسر و برای همه مقرون به صرفه باشد ، فرقی نمی کند که شما یک استارت آپ با یک تیم 10 نفره باشید یا یک شرکت چند ملیتی با یک ارتش فروش غول پیکر.”