RMT Strike: اعضای RMT خواستار اعتصاب دیگری از 2 ژوئن هستند. در اینجا چه اتفاقی افتاد

اتحادیه RMT از 2 ژوئن 2023 دست به اعتصاب جدیدی خواهد زد که شامل هزاران کارمند راه آهن می شود. این اطلاعیه مصادف شد با اعلام اتحادیه سراسری آموزش و پرورش مبنی بر اینکه معلمان در ماه ژوئیه دست از کار کشیدند مگر اینکه به مطالبات حقوقی آنها رسیدگی شود.

اعتصاب آتی RMT، که برای ماه آینده برنامه ریزی شده است، شامل 20000 کارگر راه آهن در نقش هایی مانند غذاخوری، مدیران قطار و کارکنان ایستگاه می شود. در نتیجه، خدمات قطار در سراسر کشور تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

طبق گزارشات، اتحادیه پیشنهاد ارائه شده توسط گروه تحویل ریلی (RDG) را غیرقابل قبول می داند. آنها همچنین اظهار داشتند که از زمان اعتصاب قبلی در 13 می، هیچ پیشنهاد جدیدی ارائه نشده است.

دبیر کل میک لینچ بیان کرد که دولت بار دیگر از ارائه پیشنهاد بهبود یافته برای بررسی توسط RDG جلوگیری می کند. لینچ افزود که دولت نباید عزم قوی اعضای خود را که اخیراً دستور اعتصاب شش ماهه جدید ارائه کرده اند دست کم بگیرد و به حمایت از کمپین و اقدام تا دستیابی به یک راه حل رضایت بخش ادامه دهد. لینچ از دولت خواست تا به RDG اجازه دهد پیشنهادی ارائه دهد که می تواند در معرض همه پرسی بین اعضای اتحادیه قرار گیرد.

سخنگوی گروه تحویل ریلی (RDG) در پاسخ گفت که در بحث های اخیر با RMT، آنها به طور مداوم از پیشنهاد حل اختلاف منصفانه در سطح صنعت حمایت کرده اند. این پیشنهاد به دقت با تیم مذاکره کننده RMT مورد مذاکره قرار گرفت و در صورت پذیرش، اختلاف را حل می کرد و افزایش حقوق تا 13 درصد را برای کارکنان کم دستمزد فراهم می کرد.

سخنگو ابراز ناامیدی کرد که رهبری RMT خواستار اقدامات اعتصابی بیشتر شده است و در نتیجه اختلاف را بدون اجازه دادن به اعضای خود برای رأی دادن به پیشنهاد ارائه شده طولانی می کند.

آنها بر پیامدهای منفی اعتصابات اضافی، از جمله خسارات مالی برای کارکنان، ادامه اختلالات برای مشتریان و آسیب قابل توجه به صنعت راه آهن تاکید کردند. با وجود این وضعیت، سخنگوی RDG باز بودن و تمایل خود را برای مشارکت در مذاکرات در سطح ملی تکرار کرد. سوالات متداول

  1. دبیر کل RMT کیست؟
    میک لینچ
  2. نخست وزیر انگلیس کیست؟
    ریشی سوناک

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.