Realme Narzo: Realme تیزر «باریک‌ترین» گوشی هوشمند Narzo سری N را منتشر کرد. N53 هست؟

یک گوشی هوشمند جدید Realme Narzo سری N توسط آمازون هند مورد توجه قرار گرفته است و طرفداران Realme نمی توانند آرامش خود را حفظ کنند. اگر گزارش‌ها باور شود، گوشی هوشمند جدید Realme می‌تواند سری N53 Narzo باشد.

در اینجا چیزی است که ما در مورد تلفن هوشمند باریک جدید Realme، Narzo N53 می دانیم.

همین ماه گذشته، ریلمی اولین گوشی هوشمند از سری Narzo N، Narzo N55 را عرضه کرد. این شرکت تلفن همراه همچنین به زودی سری Realme 11 Pro را در هند عرضه خواهد کرد. اما این شرکت به فکر بزرگ‌تری برای بازار هند است. به زودی گوشی هوشمندی از سری Narzo N روانه بازار خواهد کرد.

طراحی گوشی جدید Realme Narzo کجا فاش شد؟

Realme India تصویری از گوشی سری N را در صفحه توییتر خود در مورد یک گوشی هوشمند به اشتراک گذاشت که ادعا می کند باریک ترین تلفن از زمان استبل خود است. Realme در توییتر گفت: “باریکترین N?? در حال آمدن است. آماده اید؟ با ما همراه باشید.”

توییت را اینجا ببینید:

آمازون هند تیزری از Realme Narzo N53 منتشر کرده است. بر اساس تیزر به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم تجارت الکترونیک، این گوشی هوشمند سیاه رنگ است. پیامی در صفحه نشان می دهد که این یک سورپرایز برای مشتری در سالگرد 5 سالگی Realme است. URL تصویر نیز نشان می دهد که این تیزر برای Realme Narzo N53 است.

یک متخصص به نام Mukul Sharma یک نگاه اجمالی انحصاری از این تلفن را در توییتر به اشتراک گذاشته است و آن را «باریک‌ترین تلفن از realme تا به امروز» نامیده و آن را با عرض یک مداد مقایسه می‌کند.

“[Exclusive] در اینجا اولین نگاه شما به گوشی هوشمند سری Narzo N realme است که می توانم تأیید کنم که این ماه در هند عرضه می شود. این احتمالاً باریک‌ترین گوشی از realme تا به امروز خواهد بود. جزئیات بیشتر به زودی به اشتراک خواهد گذاشت. در توییت او آمده است که #SlimmestRealmeNarzo را بازتوییت کنید.

درباره مشخصات و قیمت Realme Narzo N53

گوشی هوشمند جدید Realme Narzo N53 قرار است اواخر ماه مه 2023 عرضه شود یا در اوت 2023 راه اندازی شود.

این چیزی است که ما در مورد تلفن می دانیم!

Realme Narzo N53 جدید یک گوشی ارزان قیمت برای هندی ها خواهد بود. قیمت Realme N53 در هند می تواند 10000 روپیه یا کمتر یا 9990 روپیه باشد. این گوشی در یک نوع متفاوت حتی ممکن است 13000 روپیه قیمت داشته باشد.

Realme Narzo N53 ممکن است در دو رنگ – Feather Black و Feather Gold در دسترس باشد. گوشی هوشمند N53 ممکن است دو گزینه ذخیره سازی داشته باشد – 4 گیگابایت + 64 گیگابایت و 6 گیگابایت + 128 گیگابایت.

سوالات متداول

Q1: آیا Realme یک شرکت چینی است؟
Realme یک شرکت چینی مستقر در شنژن، گوانگدونگ است.

Q2: بنیانگذار Realme کیست؟
اسکای لی که با نام لی بینگژونگ نیز شناخته می شود، بنیانگذار Realme است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظراتی که در اینجا بیان می شود، نظرات نویسندگان/ نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از صحت، به روز رسانی و تأیید هر گونه اطلاعات و محتوای ارائه شده انجام دهید. بدینوسیله ET از هرگونه ضمانت نامه صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می کند.