Ravi Shastri: سرمربی Ravi Shastri باید ویرات کوهلی را در مورد وضعیت مصدومیت Rohit Sharma به روز می کرد: Gautam Gambhir

دهلی نو: گوتام گامبیر ، بازیکن پیشین هند ، احساس می کند شکاف ارتباطی بین مدیریت تیم هند و منتخبین مصدومیت روهیت شارما “ناگوار” بود و مسئولیت این امر به عهده راوی شاستری ، سرمربی تیم بود تا سرپرست تیم ویرات کوهلی را در این مورد به روز کند.

پیش از شروع سری ODI برابر استرالیا ، کولان هند کهلی ، نارضایتی خود از مصدومیت روهیت را که مورد حدس و گمان است ، پنهان نکرد و اظهار داشت که “سردرگمی و عدم وضوح” باعث شده است تا تیم مدیریت “بازی انتظار” را انجام دهد در دسترس بودن او

گامبیر گفت: همه طرف های درگیر می توانند اوضاع را به روش بهتری کنترل کنند.

“بسیار تأسف آور است ، زیرا او کاپیتان است. ویرات کوهلی ، او به رسانه ها گفت که هیچ سرنخی در مورد بروزرسانی ندارد. احتمالاً ، سه مهمترین افراد در کل این سناریو ، رئیس فیزیکی ، سرمربی و رئیس شما هستند انتخابگر

افتتاحیه کننده سابق هند به نمایش ستاره ورزشی “Cricket Connected” گفت: “بنابراین ، همه این افراد باید در یک صفحه باشند و سرمربی شما باید واقعاً ویرات کوهلی را در آن جبهه به روز کند که چه چیزی در Rohit Sharma به روز می شود.” .

گامبیر ، که از انتقاد از کاپیتانی کهلی دیرهنگام شانه خالی نکرده است ، گفت Rohit یک مه دندانی مهم در صف چرمی هند است و در تور استرالیا ، جایی که بازدیدکنندگان سریال ODI را از دست داده اند ، بسیار مورد نیاز است.

وی گفت: “شما وارد كنفرانس مطبوعاتی می شوید و می گویید كه او هیچ سرنخی درباره آسیب دیدگی یا به روزرسانی درباره آسیب دیدگی روهیت شارما نداشته است ، كه بسیار بسیار تأسف آور است ، زیرا در جایی پایین خط ، او بازیكنی مهم است.”

“و در عین حال ، می توان ارتباط و هماهنگی بسیار بهتری داشت که در جایی فاقد آن بود.”

روهیت ، که از ناحیه همسترینگ چپ آسیب دیده است ، در آکادمی ملی کرکت در بنگالورو در حال انجام امور توانبخشی است و هنوز چند هفته با آمادگی کامل مسابقه فاصله دارد ، اما قرنطینه سخت 14 روزه (بدون آموزش) او را از حضور در آزمون خارج می کند ، از 17 دسامبر شروع می شود. وضعیت بعدی او در 11 دسامبر ارزیابی می شود.

او چند روز پس از حضور در تور استرالیا در IPL بازی کرد و سپس به تیم تست اضافه شد.

پیش از این هند ، وی وی اس لاکسمن که در حال جنگیدن بود ، با گامبیر موافقت کرد و احساس کرد که روهیت باید بخشی از طرف تور بود.

“… او (روهیت شارما) باید انتخاب می شد و شکاف ارتباطی ناامیدکننده است. من واقعاً متعجب هستم زیرا در این عصر ارتباطات که گروههای واتس اپ زیادی وجود دارد ، معمولاً یک نامه گروهی وجود دارد که دور می زند ، ” او گفت.

“من مطمئن هستم كه گروهي بين مديريت تيم ، رئيس كميته انتخاب و مسئول تيم پزشكي BCCI وجود دارد. معمولاً همه چيزها به مديريت تيم به روز مي شوند و همه در حلقه نگهداري مي شوند.

لاکسمن افزود: “بنابراین ، من مطمئن نیستم که چرا در این پرونده ارتباط برقرار شده است و ما در مورد دو بازیکن ارشد صحبت می کنیم.”