Raosaheb Danve: پاکستان ، چین پشت سر کشاورزان: وزیر اتحادیه Raosaheb Danve

بمبئی: وزیر امور خارجه اتحادیه اتحادیه اروپا ، Raosaheb Danve ادعا کرد که تحریک کشاورزان به دستور چین و پاکستان در جریان بوده است. “این اعتراض کشاورز نیست. چین و پاکستان پشت این هستند. ابتدا آنها سعی کردند مسلمانان را گمراه کنند و گفتند که به دلیل CAA و NRC مجبور به ترک کشور هستند. آیا حتی یک مسلمان کشور را ترک کرد؟ ” وی هنگام سخنرانی در راهپیمایی روز سه شنبه در جالنا گفت. برای ثبت اطلاعات ، به دنبال همه گیری ، یک نظرسنجی در سراسر کشور برای تهیه ثبت ملی برای شهروندان به حالت تعلیق درآمده و این روند هنوز از سر گرفته نشده است.

“این توطئه کشورهای خارجی است. به کشاورزان گفته می شود که دولت در تلاش است تا برای آنها ضرر ایجاد کند. کشاورزان باید این را درک کنند. ” دانوه حتی پیش از این اظهارات جنجالی کرده است. وی به عنوان رئیس BJP ماهاراشترا ، کشاورزان را مورد تمسخر قرار داده و از آنها بخاطر تقاضای آنها مبنی بر خرید “دولت” بیشتر مورد سوused استفاده قرار داد.

“دولت یک لک تن تور خریداری کرده است. با این وجود کشاورزان گریه می کنند. اکنون دیگر مطرح کردن این مسائل را متوقف کنید ، “Danve گفت و از سو abuse استفاده برای توصیف کشاورزان به دلیل شکایت زیاد استفاده کرد. دانو بعداً ادعا كرد كه اظهارات او سو mis تعبیر شده است. در سال 2019 ، او در حالی که برای پسرش سانتوش برای نظرسنجی های مجلس فعالیت می کرد ، خبرهایی را منتشر کرد. وی گفت: مسلمانان مجاز به ذبح گاو در حوزه انتخابیه پسرش بودند ، اگرچه این امر از نظر قانونی ممنوع است. بعدا دانو ادعا کرد که این کلیپ تدریس شده است.

رهبر سوابهیمانی شتکاری سنگاتانا ، راجو شتی ، Danve را به دلیل اظهارات روز چهارشنبه مورد انتقاد قرار داد. وی گفت که دولت اتحادیه با آتش بازی می کند. “او قرار است وزیر غذا و ملزومات ملکی باشد و چنین اظهاراتی می کند. در دهه 80 ، نزاع داخلی در پنجاب نیز به دلیل قیمت پایین محصولات بود. من فکر می کنم برخی از دولت ها می خواهند این مسئله از کنترل خارج شود. ”