Rangabali تاریخ اکران: Naga Shaurya بازیگر فیلم Rangabali در این تاریخ اکران می شود. تمام جزئیات

Rangabali Naga Shaurya به زودی می آید! اکنون، سازندگان فیلم تاریخ اکران را در شبکه های اجتماعی اعلام کرده اند و تنها دو ماه دیگر باقی مانده است – این فیلم اولین نمایش خود را از 7 ژوئیه 2023 آغاز می کند. عنوان در 22 مارس رونمایی شد، همچنین Ugadi یا Ugudi، که قبلاً حدس زده می شد. تاریخ انتشار باشد.

اولین نگاه به شخصیت ناگا شاوریا در این فیلم با اعلام تاریخ اکران همراه بود. تصویر او را با پیراهنی خاکستری و ژاکت سبز و مشکی خاموش نشان می دهد و با دستانش به سمت بالا نگاه می کند.

در ظاهر، ناگا شاوریا یک ساعت مچی در یک دست و یک دستبند طلسم در دست دیگر دارد. قابل ذکر است که این بازیگر برای این نقش دستخوش تغییراتی شده است. علاوه بر این، پس‌زمینه تصویر، بازیگر شخصیت راجکومار کاسیردی، هرچند تار است.

نه تنها این، فیلم آینده “رنگابالی” یک سرگرمی کمدی تجاری است و اولین کارگردانی Pawan Baramsetti را نشان می دهد. این فیلم توسط Sudhakar Cherukuri تحت عنوان سینماهای سری لاکشمی ونکاتشوارا تولید می شود که به خاطر تولید آثار موفق اخیر مانند “Dasara” با بازی نانی شناخته شده است.

اگرچه هنوز اطلاعات زیادی در مورد این فیلم در دسترس نیست، اما به نظر می رسد این فیلم با واکنش هیجان انگیز مخاطبان روبرو شده است زیرا آنها قلب ها را در بخش نظرات هجوم می آورند.

سوالات متداول

تهیه کننده «رنگبالی» کیست؟
سوداکار چروکوری فیلم «رنگابالی» را زیر پرچم سینماهای سری لاکشمی ونکاتشوارا تولید می کند.

کارگردان «رنگبالی» کیست؟
پاوان بارامستی اولین کارگردانی خود را با «رنگابالی» تجربه می کند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.