Quordle Today: Quordle today پاسخ: نکاتی برای حل معمای کلمه 2 می، سه شنبه

Quordle امروز تمام شد. این بازی که به صورت آنلاین و به عنوان یک اپلیکیشن موبایل در دسترس است، شما را به چالش می‌کشد تا چهار کلمه پنج حرفی را به طور همزمان حدس بزنید. با تنها 9 تلاش برای یافتن هر چهار کلمه، Quordle یک راه عالی برای آزمایش مهارت های کلمات و به چالش کشیدن مغز شما است.

نکاتی برای بازی Quordle

اگر در Quordle تازه کار هستید، فهمیدن اینکه از کجا شروع کنید می تواند چالش برانگیز باشد.

به دنبال حروفی باشید که چندین بار ظاهر می شوند: در بازی 2 می، یکی از کلمات دارای حرفی است که دو بار ظاهر می شود، در حالی که کلمه دیگری سه بار همان حرف را نشان می دهد. اگر بتوانید بفهمید این حروف کدامند، می تواند به شما کمک کند حدس های خود را محدود کنید.

از چراغ‌های سبز و زرد به نفع خود استفاده کنید: وقتی یک حرف به رنگ سبز ظاهر می‌شود، می‌دانید که در جای مناسبی قرار دارد. وقتی حرفی به رنگ زرد ظاهر می شود، می دانید که در یکی از چهار کلمه آمده است، اما در جای درستی نیست. از این اطلاعات برای کمک به حذف احتمالات و محدود کردن حدس های خود استفاده کنید.

به تلاش خود ادامه دهید: حتی اگر در اولین تلاش خود هر چهار کلمه را درست حدس نزدید، تسلیم نشوید! Quordle یک بازی آزمون و خطا است، بنابراین حدس زدن را ادامه دهید و ببینید چند کلمه را می توانید درست به دست آورید.

سرنخ هایی برای بازی Quordle امروز

هر روز یک بازی Quordle جدید با چهار کلمه مختلف برای حدس زدن منتشر می شود. سرنخ های بازی 2 می:

سرنخ Word 1 (بالا سمت چپ) – نام رسمی دکمه “X” در کنترلر پلی استیشن
کلمه 2 (بالا سمت راست) سرنخ – از دست دادن پر، پوست یا موی حیوان
کلمه 3 (پایین سمت چپ) سرنخ – پاک کردن کثیفی روی لباس دشوار است
سرنخ کلمه 4 (پایین سمت راست) – فرسوده و کهنه

چهار کلمه برای 2 مه عبارتند از:

CROSS، MOULT، STAIN و TATTY.

سوالات متداول

س: چند کلمه را باید در Quordle حدس بزنید؟
پاسخ: در هر بازی Quordle باید چهار کلمه پنج حرفی را حدس بزنید.

Quordle امروزA: شما 9 تلاش برای حدس زدن هر چهار کلمه به درستی در Quordle دریافت می کنید.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.