Quordle Today: Quordle 471 پاسخ: نکات، سرنخ‌ها و راه‌حل‌های پازل کلمه 10 می را بررسی کنید

Quordle 471 اینجاست! این بار Quordle به ما پازلی داده است که به اندازه مواردی که در چند روز گذشته به ما داده شده است چالش برانگیز نیست. اگرچه دقیقاً آسان نیست، اما نسبتاً کمتر دلهره آور است نسبت به مواردی که قبلاً با آن روبرو بوده ایم. با این حال، نباید فراموش کنیم که حل چهار پازل در یک حرکت کار آسانی نیست.

بنابراین، اگر می‌خواهیم روزی بدون استرس داشته باشیم، نباید در بازی عجله کنیم. در عوض، ما باید نکات و سرنخ های Quordle را با دقت بخوانیم و درک کاملی از کلمات موجود در پازل امروز به دست آوریم. بدون بحث زیاد، بیایید وارد شویم!

Quordle 471 نکات، سرنخ

یکی از کلمات موجود در پازل دارای یک حرف تکراری است، در حالی که بقیه کلمات ندارند. علاوه بر این، سه کلمه از چهار کلمه باید برای شما قابل تشخیص باشد. کلمه باقیمانده ممکن است ناآشنا باشد، اما ترتیب حروف مشترکی دارد که به شما امکان استفاده از آزمون و خطا را می دهد. پیشنهاد می شود با کلمه ای شروع کنید که دارای صامت های رایج باشد.

 • کلمات موجود در پازل امروز با حروف P، V، G و P شروع می شوند.
 • کلمات موجود در پازل با حروف T، R، E و T به پایان می رسند.
 • سرنخ برای Word 1 – عمل ایجاد نوشته یا تصاویر روی کاغذ یا مواد دیگر با استفاده از ماشین.
 • سرنخ برای کلمه 2 – عضوی از روحانیون که مسئول کلیسایی است که به کلیسای یک محله وابسته است.
 • سرنخ کلمه 3 – اقدام یا سخنی که بی ادبانه و یک اشتباه اجتماعی تلقی می شود.
 • سرنخ برای Word 4 – عمل در هم آمیختن سه یا چند رشته مو یا مواد رشته مانند در یک الگوی خاص.

Quordle Today پاسخ می دهد

همین جا بایست! اگر می‌خواهید پاسخ‌های Quordle امروز را به تنهایی کشف کنید – هر چند اگر سرنخ‌ها یا نکات کمک زیادی به شما نکردند. در اینجا پاسخ های Quordle امروز، 10 مه آمده است:

1. چاپ کنید

2. VICAR
3. گاف
4. بافت

سوالات متداول

 1. چه کسی Quordle را توسعه داد؟
  فردی مایر Quordle را ایجاد کرد.
 2. کجا می توانید Quordle بازی کنید؟
  به quordle.com سر بزنید

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظراتی که در اینجا بیان می شود، نظرات نویسندگان/ نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از صحت، به روز رسانی و تأیید هر گونه اطلاعات و محتوای ارائه شده انجام دهید. بدینوسیله ET از هرگونه ضمانت نامه صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می کند.