ponniyin selvan: “Ponniyin Selvan 2”: بازیگر ویکرام از مانی راتنام فیلمساز تمجید می کند و در مورد چالش های نقش جنگجو خود صحبت می کند.

طی یک کنفرانس مطبوعاتی تبلیغاتی برای پونیین سلوان ۲ویکرام که بر اساس رمان حماسی پنج قسمتی کالکی درباره سلسله چولا ساخته شده است، تحسین خود را از مانی رتنام به گونه ای بیان کرد که شبیه تحسین یک دانش آموز از معلم مورد علاقه اش بود. این بازیگر عنوان کرد که در بین کارگردانانی که با آنها کار کرده بهترین درک را با رتنام داشته است. او اضافه کرد که رتنام استعدادی در به نمایش گذاشتن ویژگی هایی در درون خود دارد که از آنها بی اطلاع بوده و این به ارتقای نقش های او کمک می کند. کنفرانس مطبوعاتی در بنگالورو برگزار شد.

ویکرام را در کنفرانس مطبوعاتی درام تاریخی با بازیگران همکارش تریشا، جایام راوی و کارتی همراهی کردند. هنگامی که ویکرام تحسین خود را از مانی راتنام، داستان‌سرای چیره دست ابراز می‌کرد، دیگر بازیگران حاضر در کنفرانس، از جمله تریشا، جایم راوی، و کارتی، همگی سرشان را به علامت تایید تکان دادند.

همکاری اولیه ویکرام با مانی راتنام برای راوانان بود، تفسیری دوباره از حماسه رامایانا. این فیلم یک پروژه دو زبانه بود که به هندی به نام Raavan شناخته می شد و Vikram دو شخصیت کاملاً متفاوت را در نسخه های تامیلی و هندی به تصویر می کشید. در Raavan، او نقش پلیس عادل و عصبانی Dev را بازی کرد، در حالی که در نسخه تامیل، او در نقش ویرا یاغی وحشی استثنایی بود. رشد شخصیت ویرا در نسخه تامیلی شبیه به شخصیت آدیتیا کاریکالان، شاهزاده سلسله چولا، در فیلم‌های Ponniyin Selvan است.

علاوه بر این، ویکرام افکار خود را در مورد به تصویر کشیدن Aditya Karikalan در Ponniyin Selvan 2 به اشتراک گذاشت. او این شخصیت را یک جنگجوی شجاع توصیف کرد که موقعیت سلطنتی خود را رها می کند و با میل به جنگ می رود. علی‌رغم تلاش‌هایش برای فراموش کردن عشقش، او در نهایت آسیب‌پذیر می‌شود و حاضر است برای او هر کاری انجام دهد، سفری احساسی مشابه با سفری که در روانان به تصویر کشیده است. این بازیگر معتقد است که تماشاگران از چگونگی پیچیدگی‌های شخصیت خود در Ponniyin Selvan 2 قدردانی خواهند کرد.

قسمت دوم Ponniyin Selvan قرار است در 28 آوریل اکران شود، یعنی تقریباً شش ماه پس از انتشار قسمت اول. قسمت ابتدایی فیلم یک موفقیت تجاری بود و نزدیک به 500 کرور در گیشه به دست آورد.

سوالات متداول:

Ponniyin Selvan 2 چه زمانی منتشر می شود؟
28 آوریل 2023Ponniyin Selvan 1 چه زمانی منتشر شد؟
30 سپتامبر 2022

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.