Ponniyin Selvan 2: PS-2: سرود Ponniyin Selvan که توسط AR Rahman، Arijit Singh و دیگران خوانده شده است منتشر شد. ویدیو را تماشا کنید

Ponniyin Selvan-2 (PS-2) قرار است این ماه در سینماها اکران شود. دومین قسمت از اپوس مگنوم مانی راتنام اکنون دارای یک سرود است – سرود Ponniyin Selvan. مدیر موسیقی Ponniyin Selvan-2 AR Rahman سرود Ponniyin Selvan را منتشر کرد.

نسخه هندی سرود Ponniyin Selvan توسط Arijit Singh و Benny Dayal خوانده شده است. نسخه تامیل توسط AR Rahman و Nabyla خوانده شده است. سرود Ponniyin Selvan امپراتوری چولا را ستایش می کند و شکوه آن را به تصویر می کشد.

Ponniyin Selvan-2 از Mani Ratnam که در 28 آوریل اکران می شود، به صورت 4DX اکران می شود.

Ponniyin Selvan 1 در 30 سپتامبر 2021 اکران شد. این فیلم در باکس آفیس بازخوردهای مثبتی دریافت کرد. این فیلم در نهایت به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تامیل تاریخ تبدیل شد.

این فیلم بر اساس رمان پنج قسمتی به نام 1955 نوشته کالکی کریشنامورتی ساخته شده است. Ponniyin Selvan 1 دارای بازیگرانی از آیشواریا رای باچان، تریشا کریشنان، آیشواریا لکشمی، ویکرام، جایم راوی، کارتی و سوبیتا دولیپالا بود.

سوالات متداول


Q1. Ponniyin Selvan 2 چه زمانی منتشر می شود؟

A1. Ponniyin Selvan 2 در 28 آوریل امسال منتشر می شود.

Q2. کارگردان Ponniyin Selvan 2 کیست؟

A2. کارگردان فیلم Ponniyin Selvan 2 مانی راتنام است

داستان های ET Prime را از دست ندهید! به روز رسانی روزانه کسب و کار خود را در واتس اپ دریافت کنید. اینجا کلیک کنید!

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.