Pokemon Go Community Day: Pokemon GO Day Community Day: تاریخ های تایید شده را در ژوئن، ژوئیه و آگوست 2023 ببینید

برای علامت گذاری تقویم های خود آماده شوید، طرفداران Pokemon GO! نیانتیک اخیراً تاریخ برگزاری روزهای اجتماع در ماه های ژوئن، جولای و آگوست را اعلام کرده است. این رویدادهای بسیار مورد انتظار یک پوکمون خاص را به مدت سه ساعت مورد توجه قرار می‌دهد که شامل افزایش نرخ‌های برخورد درخشان، پاداش‌ها و حرکتی انحصاری بر روی تکامل است. با نزدیک شدن به پایان فصل قهرمانان در حال ظهور در ماه مه، مربیان مشتاقانه منتظر آنچه در فروشگاه است هستند، و Niantic نگاهی گذرا به روزهای آینده جامعه ارائه کرده است.

Niantic تاریخ های مربوط به روزهای آینده انجمن را در ژوئن، جولای و آگوست به اشتراک گذاشته است. با این حال، پوکمون های ویژه برای این رویدادها هنوز فاش نشده اند، زیرا Niantic معمولاً این اطلاعات را چند هفته قبل از هر روز جامعه فاش می کند.

تاریخ های زیر به طور رسمی برای رویدادهای روز جامعه اعلام شده است:

شنبه، 10 ژوئن 2023 – روز جامعه
یکشنبه، ۹ ژوئیه ۲۰۲۳ – کلاسیک روز جامعه
یکشنبه، 30 ژوئیه 2023 – روز جامعه
یکشنبه، 13 اوت 2023 – روز جامعه

این رویدادهای هیجان انگیز روز جامعه فرصتی را برای جامعه فراهم می کند تا گرد هم آیند و از فعالیت ها و جشن های مختلف لذت ببرند.

علاوه بر روز های انجمن، دو رویداد درون بازی برای 3 ژوئن 2023 و 22 ژوئیه 2023 تایید شده است. به دنبال این رویدادها، مربیان می توانند منتظر جشنواره مورد انتظار Pokemon GO باشند که از 26 آگوست در سطح جهانی برگزار می شود. تا 27 آگوست 2023. قبل از این رویدادهای آینده، روز جامعه فنکین قرار است در یکشنبه، 21 مه 2023 برگزار شود. برای جزئیات بیشتر در مورد این رویداد، می توانید به راهنمای روز جامعه مراجعه کنید.

سوالات متداول

Pokemon GO Community Days چیست؟
Community Days رویدادهای ویژه‌ای در Pokemon GO هستند که به مدت سه ساعت بر روی یک Pokemon خاص تمرکز می‌کنند و دارای نرخ‌های درخشان، پاداش‌ها و یک حرکت انحصاری در صورت تکامل هستند.

آیا روز جامعه قبل از ژوئن برگزار می شود؟
بله، روز جامعه Fennekin برای 21 مه 2023 برنامه ریزی شده است. اطلاعات بیشتر را می توانید در راهنمای روز جامعه بیابید.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.