Parupalli Kashyap: بازیکنان بدمینتون Kashyap ، Prannoy به همراه دو تست دیگر COVID-19 مثبت

دهلی نو: چهار بازیکن برتر بدمینتون مردان هند از جمله پاروپالی کشیاپ دارنده مدال طلای CWG سابق ، HS Prannoy و RMV Gurusaidutt از نظر COVID-19 مثبت بودند اما همه “بدون علامت” هستند.

پراناوو جری چوپرا ، متخصص دبل ، چهارمین بازیکنی است که تست مثبت دارد. همه بازیکنان در حال حاضر در انزوا هستند.

“بازیکنان آزمایش RT-PCR را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه چند روز قبل از اینکه یکی از آنها علائم بسیار خفیفی از خود نشان داد ، انجام دادند.

یک منبع در آکادمی گوپیچند درمورد شرایط ناشناس بودن به PTI گفت: “Kashyap ، Guru ، Prannoy و Pranaav مثبت بازگشتند اما آزمایش Saina منفی بود.”

“اما همسر گورو آمولیا گولاپاللی و ساینا نهوال آزمایش منفی کرده اند.”

بازیکنان روز دوشنبه برای بار دوم دوباره آزمایش می شوند.

این منبع گفت: “مواردی وجود داشته است که زمان زیادی نتیجه آزمایش اول نادرست است ، بنابراین پزشکان به بازیکنان توصیه کرده اند که چند روز صبر کنند و نظارت کنند و روز دوم آزمایش دوم را انجام دهند.”

در حالی که گورو به دلیل عروسی خود استراحت کرد ، بقیه بازیکنان در آکادمی Pullela Gopichand مشغول تمرین هستند.

با این حال ، از آنجا که بازیکنان در عروسی Gurusaidutt شرکت کردند ، که در 25 نوامبر در حیدرآباد گره خورد ، کارآموزان آکادمی Gopichand نیز به عنوان یک اقدام پیشگیرانه مورد آزمایش قرار گرفتند.

پیش از این ، ماه گذشته لاكشیا سن – به همراه آجی جیارام و سوبانكار دی – پس از مثبت شدن آزمایش پدر و مربی وی از نظر سنی ویروس پس از حضور در آلمان برای مسابقات ، از مسابقات SaarLorLux Open خارج شد.

Satwiksairaj Rankireddy بازیکن دونفره نیز در ماه اوت آزمایش ویروس مثبت بود اما به تمرینات خود بازگشت.