Oracle Netsuite: از مدیریت جریان نقدینگی گرفته تا انبارداری، Oracle NetSuite تعداد زیادی از نوآوری های محصول را اعلام می کند.

لاس وگاس: Oracle NetSuite روز چهارشنبه مجموعه ای از نوآوری های محصول را برای افزایش کارایی در مشاغل و سودآوری بیشتر آنها اعلام کرد.

در SuiteWorld 2022 در لاس‌وگاس، گردهمایی سالانه مشتریان، شرکا، توسعه‌دهندگان و متخصصان صنعت، این شرکت اعلام کرد که چگونه سازمان‌ها می‌توانند فرآیندهای تجاری خود را به شیوه‌ای ساده‌تر بهینه کنند. یک راه حل مدیریت نیروی کار برای کمک به سازمان ها برای افزایش کارایی و مشارکت کارکنان؛ یک برنامه موبایل جدید برای بهبود عملیات انبار؛ یکی از ویژگی‌های اتوماسیون حساب‌های پرداختنی و راه‌حل‌های پیکربندی، قیمت و قیمت (CPQ) برای کمک به تسریع فرآیندهای فروش، از جمله برخی از اعلان‌های بزرگ در کنفرانس امسال بود.

NetSuite یک سیستم یکپارچه ارائه می دهد که شامل برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)، مدیریت موجودی، منابع انسانی، اتوماسیون خدمات حرفه ای و تجارت همه کاناله است که توسط بیش از 32000 مشتری در 217 کشور استفاده می شود.

اوان گلدبرگ، بنیانگذار و EVP، Oracle NetSuite، با صحبت بیشتر در مورد نوآوری های جدید پیش رو، گفت که موضوع “Full Suite Ahead” به معنای ادامه حرکت به جلو با وجود همه موانع است. «این در مورد شارژ کردن در آینده است. ما سعی می کنیم همه چیز را با هم انجام دهیم تا بتوانید در مسیر سریع بمانید. در طول سال گذشته، چالش‌ها و فرصت‌هایی وجود داشته است و ما راه‌هایی برای کارآمدتر، زیرک‌تر، مشتری‌محورتر و سودآورتر پیدا کرده‌ایم.»

برای کمک به سازمان‌ها برای رسیدگی به فرآیندهای بسیار وقت‌گیر حساب‌های پرداختنی، این شرکت از NetSuite AP Automation رونمایی کرد. وی گفت: “حساب های پرداختنی نقش مهمی در مدیریت جریان نقدی، کنترل هزینه ها و حفظ روابط قوی با فروشندگان ایفا می کند.” و افزود که بسیاری از اوقات این فرآیند کند، خسته کننده و مستعد خطا است. NetSuite AP Automation با ساده‌سازی و خودکارسازی کل فرآیند پرداخت صورت‌حساب – از جمع‌آوری داده‌ها تا پرداخت و تطبیق، به رفع این چالش‌ها کمک می‌کند. این به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا عملیات کلیدی را بهبود بخشند و در نهایت هزینه‌ها را کاهش دهند.»

یک ویژگی برای روانتر کردن عملیات انبار – NetSuite Ship Central – نیز اعلام شد. یک برنامه تلفن همراه برای بهینه سازی عملیات برای مشاغل، حذف فرآیندهای دستی و تسریع تحویل مشتری، این راه حل کارگران انبار را به قابلیت های بسته بندی و حمل و نقل در دستگاه تلفن همراه یا کیوسک مجهز می کند. اکنون، بیش از هر زمان دیگری، عملیات انبار تحت فشار برای افزایش تولید بدون منابع اضافی برای انجام این کار است. گلدبرگ خاطرنشان کرد: با آسان‌تر کردن یکپارچه‌سازی محموله‌ها، تنظیم مسیرهای حمل و نقل برای کارایی هزینه و سفارشی‌سازی گردش‌های کاری برای برآورده کردن نیازهای تجاری، Ship Central اطلاعات و بینش‌هایی را برای بهینه‌سازی بیشتر فرآیند انجام، کاهش هزینه و افزایش رضایت مشتری فراهم می‌کند.

علاوه بر این، Oracle NetSuite همچنین NetSuite SuitePeople Workforce Management را برای کمک به کسب‌وکارها در مدیریت هزینه‌های نیروی کار و سودآوری اعلام کرد. این راه حل با خودکارسازی وظایف معمول مانند برنامه ریزی کارکنان، ردیابی ساعات کار کارکنان و محاسبه دستمزد، تعامل کارکنان را افزایش می دهد. همچنین توصیه هایی در مورد برنامه ریزی کارکنان برای بهینه سازی اهداف تجاری ارائه می دهد. «در یک بازار کار فشرده، سازمان‌ها باید مدیریت نیروی کار خود را ارتقا دهند تا رقابتی باشند. این ویژگی به تعادل نیازهای نیروی کار و سودآوری با ارائه مدیریت مالی و عملیاتی با بینش هایی در مورد معیارهای فروش، اهداف تولید و هزینه های نیروی کار کمک می کند. او توضیح داد که از تعامل کارکنان با این امکان را به کارمندان می‌دهد که برنامه‌های خود را مشاهده کنند، ساعت در نوبت‌ها و در خارج از شیفت‌ها را مشاهده کنند و تغییرات شیفت را مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود درخواست کنند. فرآیند نقل قول فروش NetSuite CPQ به تیم‌های فروش امکان می‌دهد کارآمدتر باشند و در هزینه‌ها در فرآیند قیمت‌گذاری صرفه‌جویی کنند.

این کنفرانس که در طول چهار روز گسترش یافت، در اولین رویداد حضوری خود پس از همه‌گیری شاهد حضور گسترده مردم بود.

(سلب مسئولیت- خبرنگار در سفری تحت حمایت اوراکل به لاس وگاس است)

ETRise روز MSME 2022 مگا همایش با رهبران صنعت. الان ببین.