Operation Fortune Ott تاریخ انتشار: Operation Fortune: Ruse de Guerre نسخه OTT: چه زمانی، کجا تماشا کنیم. بازیگران، طرح و موارد دیگر را ببینید

فیلم هالیوود «عملیات ثروت: Ruse de Guerre» در 13 ژانویه 2023 در سینماهای سراسر جهان اکران شد و در مارس سال جاری در بریتانیا. این فیلم اکشن به زودی بر روی پلتفرم های بیش از حد (OTT) عرضه خواهد شد و در هند نیز می توان آن را تماشا کرد.

در اینجا جزئیات اکران OTT این فیلم به کارگردانی گای ریچی، که به خاطر تریلرهای منحصر به فردش شناخته می شود، آورده شده است.

تاریخ انتشار OTT Operation Fortune: Ruse de Guerre چه زمانی است؟

Operation Fortune: Ruse de Guerre در روز جمعه، 5 مه 2023 در OTT نمایش داده می شود.

کدام پلتفرم OTT برای تماشای آنلاین Operation Fortune: Ruse de Guerre در هندوستان؟

عملیات فورچون: بازی Ruse de Guerre را می‌توانید از 5 می به بعد در Lionsgate Play در هند به صورت آنلاین تماشا کنید.

درباره Operation Fortune: Ruse de Guerre – بازیگران و طرح

عملیات فورچون: Ruse De Guerre نام های بزرگی مانند بازیگرانی مانند Jason Statham، Hugh Grant، Aubrey Plaza، Josh Hartnett، Kaan Urgancioglu، Lourdes Faberes و Bugzy Malone خواننده رپ را ایفا می کند. تریلر جاسوسی، مامور ویژه اورسن فورچون (جیسون استاتهام) را نشان می‌دهد که با گرگ سیموندز میلیونر (هیو گرانت) که درگیر فناوری جدیدی برای تجارت اسلحه است، برخورد می‌کند. فورچون تیم قاتلان خود را ایجاد می کند، و همچنین به بزرگترین ستاره سینمای هالیوود دنی فرانچسکو (جاش هارتنت) کمک می کند تا در این ماموریت به او کمک کند.

عملیات فورچون: Ruse de Guerre توسط جیسون استاتهام، گای ریچی، ایوان اتکینسون، بیل بلاک و استیو چسمن تهیه شده است. فیلمنامه این فیلم توسط گای ریچی، ایوان اتکینسون و مارن دیویس نوشته شده است.

این ماجراجویی جاسوسی 37.6 میلیون دلار در باکس آفیس در سراسر جهان فروش داشت. باید دید در OTT چگونه است.

سوالات متداول:

Q1: اولین نمایش OTT Operation Fortune: Ruse de Guerre چه زمانی است؟
اولین نمایش OTT Operation Fortune: Ruse de Guerre در 5 می 2023 است.

Q2: مدیر عملیات Fortune: Ruse de Guerre کیست؟
گای ریثی، فیلمساز، فیلم «عملیات ثروت: روسه دو گور» را کارگردانی کرده است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.