One Piece 1064 Episode: One Piece Episode 1,064: ببینید کی و کجا تماشا کنید

سازندگان One Piece، که بر اساس مانگای نمادین Eiichiro Oda به همین نام ساخته شده است، قسمت 1064 را در یکشنبه 4 ژوئن 2023 به نمایش خواهند گذاشت. این قسمت با عنوان Drunken Dragon Bagua! The Lawless Dragon Closing in on Luffy در Crunchyroll منتشر خواهد شد.

این سریال که در سال 1999 پخش شد، به نظر می رسد یکی از طولانی ترین سریال های تلویزیونی تاریخ باشد. به نظر می رسد طرفداران مشتاقانه منتظر هر قسمت جدید این سریال هستند.

در قسمت جدید سریال دزدان دریایی، به احتمال زیاد کایدو در حالی که شروع به نوشیدن می کند، به حالت عادی خود بازگردد. فرصتی برای Law، Kid و Big Mom وجود دارد که در مرکز صحنه قرار گیرند.

اپیزودهای اخیر به تعویق افتاد زیرا یک قسمت ویژه در یکشنبه 14 می پخش شد. این قسمت خلاصه ای از نبرد زورو و کینگ را تا به امروز نشان می داد.

One Piece Episode 1,064: برنامه اکران چیست؟

قسمت های جدید هم اکنون به صورت هفتگی یکشنبه ها پخش می شود. قسمت 1064 در زمان‌های زیر به صورت بین‌المللی در Crunchyroll پخش می‌شود:

به وقت اقیانوس آرام – ساعت 6 بعد از ظهر شنبه، 3 ژوئن
به وقت شرقی – ساعت 9 بعد از ظهر شنبه، 3 ژوئن
به وقت انگلستان – ساعت 2 بامداد یکشنبه 4 ژوئن
به وقت اروپا – ساعت 3 بامداد یکشنبه 4 ژوئن
به وقت هند – ساعت 7:30 صبح یکشنبه، 4 ژوئن
به وقت فیلیپین – ساعت 10 صبح یکشنبه، 4 ژوئن
ساعت روشنایی شرقی استرالیا – ساعت 1 بعد از ظهر یکشنبه، 4 ژوئن

سوالات متداول
Q1: نام قسمت اخیر One Piece چیست؟
نام قسمت اخیر One Piece Luffy on the Move است! نقطه عطف یک عصر جدید!.

Q2: قسمت اخیر One Piece چه زمانی منتشر شد؟
قسمت اخیر با شماره 1063 در 28 می 2023 منتشر شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.