noor alfallah: نور الفالله، دوست دختر باردار 29 ساله آل پاچینو کیست؟

آل پاچینو در سن 83 سالگی به زودی پدر می شود. بنا به گزارش رسانه ها، دوست دختر 29 ساله او نور الفلاح منتظر اولین فرزند مشترکشان است.

خبر اینکه بازیگر «پدرخوانده» در انتظار فرزند چهارمش است، روز چهارشنبه به سرعت در اینترنت منتشر شد.

طبق گزارش TMZ، به نظر می رسد این بازیگر تحسین شده از سال 2022 با نور الفلاح در ارتباط است. در آوریل سال گذشته، این زوج در Felix Trattoria در ونیز دیده شدند. بعد از صرف ناهار در غذاخوری ایتالیایی، با همان ماشین در حال رفتن بودند.

پاچینو یک دختر 33 ساله به نام جولی ماری با دوست دختر سابق خود و مربی بازیگری یان تارانت دارد. این ستاره کهنه کار همچنین دوقلوهای 22 ساله، آنتون و اولیویا را با دوست دختر سابق بورلی دآنجلو شریک است. آنها از سال 1997 تا 2003 با یکدیگر قرار داشتند.

در سال 2014، پاچینو در مورد پدر بودن با نیویورکر صحبت کرد. او گفت: “من در برابر آنها مسئول هستم. من بخشی از زندگی آنها هستم. وقتی نیستم، برای من و آنها ناراحت کننده است. بنابراین این بخشی از گشتالت است. و من از آن چیزهای زیادی می گیرم. تو را از خودت بیرون می کند.”

نورالفلاح کیست؟

گزارش ها حاکی از آن است که نور الفلاح به نظر به یک خانواده ثروتمند آمریکایی کویتی تعلق دارد. طبق گزارشی که توسط Page Six منتشر شده است، او پیش از این با میک جگر 79 ساله و نیکلاس برگروئن نیکوکار 61 ساله مرتبط بود.

نور در گذشته با فیلمساز 91 ساله کلینت ایستوود نیز دیده شده بود. در آن زمان او توضیح داده بود که او یک دوست خانوادگی است.

به نظر می‌رسد پاچینو و نور، بازیگر و فیلم‌ساز آمریکایی، در زمان شیوع همه‌گیری، شروع به دیدن یکدیگر کرده‌اند. همچنین به نظر می رسد که آنها خیلی خوب با هم کنار می آیند. به نظر نمی رسد فاصله سنی بین این دو مشکلی باشد. گزارش ها به نقل از منابع می گویند که این در حالی است که پاچینو حتی از پدرش بزرگتر است.

سوالات متداول

Q1: آل پاچینو در چه سنی است؟
این بازیگر آمریکایی 83 سال سن دارد.

س 2: از زمانی که نور الفلاح و آل پاچینو با هم قرار می گذارند؟
به نظر می رسد پاچینو و نور از زمان شیوع بیماری همه گیر با هم قرار می گذارند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.