Nicolas Cage: Nicolas Cage در بازی ترسناک چند نفره Dead by Daylight حضور خواهد داشت. تیزر منتشر شد

در خبری هیجان انگیز برای همه دوستداران بازی های ویدیویی، نیکلاس کیج بازیگر هالیوودی قرار است در بازی ترسناک چند نفره Dead by Daylight حضور داشته باشد. اعلام رسمی با تیزر همراه بود که سازندگان آن می‌گفتند: «این اجرای یک عمر است. Dead by Daylight: Nicolas Cage. آمدن به قلمروی نزدیک شما در 5 جولای بیشتر بدانید.

بازی Dead by Daylight قرار است در تاریخ 5 ژوئیه جزئیات بیشتری را در مورد این بازی فاش کند. لازم به ذکر است که Dead by Daylight هفتمین سالگرد خود را نیز از طریق پخش زنده برای هفته آینده جشن خواهد گرفت. انتظار می‌رود که توسعه‌دهنده جزئیات بیشتری را برای سال هشتم منتشر کند.

طبق گزارش ها، در نسخه آینده Dead by Daylight، کیج نقش خودش را بازی می کند و نقش یک بازمانده را بر عهده می گیرد.

در بیانیه رسمی آمده است: «بعد از جوایز بی‌شماری و بیش از صد فیلم فیلم‌برداری شده در سراسر جهان، نیکلاس کیج همه آن‌ها را دیده و انجام داده است – یا اینطور فکر می‌کرد. هنگامی که در صحنه فیلمبرداری نقش یک عمر بود، بازی او The Entity را احضار کرد، موجودی بدخواه با قدرتی غیرقابل درک. این بازیگر به زودی خود را در فیلم مه ماورایی یافت و مجبور شد از انبوهی از قاتلان وحشتناک جان سالم به در ببرد که حتی از کوبنده ترین منتقد فیلم هم مرگبارتر است.

Behavior Interactive، یک استودیوی بازی سازی کانادایی، Dead by Daylight، یک بازی ترسناک بقا چند نفره آنلاین با طراحی گیم پلی نامتقارن را ایجاد کرد.

سوالات متداول:

  1. کدام استودیو Dead by Daylight را توسعه داده است؟
    Behavior Interactive، یک استودیوی بازی سازی کانادایی.
  2. نیکلاس کیج چند سال دارد؟
    59 ساله.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.