neo qled: راه اندازی تلویزیون های Neo QLED 2023 سامسونگ: همه آنچه که باید بدانید

سامسونگ طیف پرچمدار جدید خود، تلویزیون های پیشرفته Neo QLED 8K و همچنین تلویزیون های Neo QLED 4K را با اندازه های مختلف از 50 اینچ تا 98 اینچ با کیفیت تصویر و طراحی چشمگیر عرضه کرد. علاوه بر این، خط‌آپ جدید بر بهبود اتصال، شخصی‌سازی پیشرفته، تجربه بازی استثنایی و پایداری محیطی با کاهش ردپای کربن در طول چرخه عمر محصول تأکید دارد.

آخرین پیشنهاد تلویزیونی غول فناوری مصرف کننده کره جنوبی دارای صفحه نمایش بی نهایت و طراحی بی نهایت وان است که به بینندگان امکان تماشای همه جانبه را می دهد. با صفحه نمایش 8K لبه به لبه، بینندگان می توانند بدون هیچ محدودیتی از فیلم ها، برنامه ها یا بازی های مورد علاقه خود لذت ببرند. قاب تقریبا نامرئی، با کناره‌های مشکی و قاب فوق‌العاده باریک، حواس‌پرتی را به حداقل می‌رساند و به افزایش تجربه غوطه‌ور شدن کمک می‌کند.

مشخصات تلویزیون NEO QLED سامسونگ

تلویزیون‌های Neo QLED سامسونگ از فناوری کوانتوم ماتریکس و یک پردازشگر کوانتومی عصبی پیشرفته برای قدرت 33 میلیون پیکسل و ارائه یک میلیارد رنگ، با ویژگی‌هایی مانند Real Depth Enhancer Pro و Shape Adaptive Light Control برای تصویری سه‌بعدی و واقعی استفاده می‌کنند. صدا با Dolby Atmos بی سیم و Object Tracking Sound Pro بهبود می یابد، در حالی که Q Symphony 3.0 صدای فراگیر فراگیر ارائه می دهد. این تلویزیون‌ها همچنین شامل یک هاب اینترنت اشیا با سنسورهای Calm Onboarding و مجهز به اینترنت اشیا، Smart Hub، Bixby و Alexa هستند. دسترسی چندگانه امکان چهار منبع محتوا را به طور همزمان فراهم می کند و Samsung SlimFit Cam تماس تصویری با Google Meet را فعال می کند.

علاوه بر این، از سیستم عامل داخلی تایزن سامسونگ استفاده می کند که با هاب سرگرمی مجهز به سیستم عامل TizenOS ارائه می شود و به تلویزیون پلاس سامسونگ که شامل بیش از صد کانال برای پخش است، دسترسی دارد.

قیمت تلویزیون NEO QLED سامسونگ

انواع زیادی برای انتخاب وجود دارد – تلویزیون‌های NEO QLED 8K در QN990C (98 اینچ)، QN900C (85 اینچ)، QN800C (75، 65 اینچ) و QN700C (65 اینچ) و تلویزیون‌های NEO QLED 4K هستند. در QN85C (65-، 55 اینچ)، QN90C (85-، 75-، 65-، 55-، 50 اینچ) و QN95C (65، 55 اینچ) عرضه می شود. قیمت تلویزیون‌های NEO QLED 8K از 314,990 روپیه شروع می‌شود در حالی که گزینه نسبتاً مقرون به صرفه – تلویزیون‌های NEO QLED 4K از 141,990 روپیه شروع می‌شود. سوالات متداول

  1. مقر سامسونگ کجاست؟
    سوون سی، کره جنوبی
  2. سامسونگ چه زمانی تاسیس شد؟
    در 13 ژانویه 1969 تأسیس شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.