Neet Ug 2023: NEET UG 2023 در مانیپور به تعویق افتاد. تاریخ های جدید به زودی اعلام می شود

آزمون ورودی کنکور سراسری 2023 (NEET UG 2023) که قرار بود در تاریخ 7 می در مانیپور برگزار شود لغو و به تعویق افتاد.

این تصمیم توسط آژانس ملی تست (NTA) با توجه به وضعیت قانون و نظم فعلی در مانیپور و با وقوع خشونت اتخاذ شده است.

دکتر راجکومار رانجان سینگ، وزیر دولت (MoS) برای آموزش، در مورد به تعویق افتادن امتحان گفت که او به NTA نامه نوشته و از آنها خواسته است تا “امکان تغییر زمان بندی” امتحان را به دلیل وضعیت مانیپور بررسی کنند.

دکتر سینگ به ANI گفت که از NTA درخواست کرده است که امتحان را در شرایط فعلی به تعویق بیندازد. وی با بیان اینکه تاریخ جدید آزمون مشخص خواهد شد، افزود: قرار بود 5751 داوطلب برای NEET UG 2023 در دو مرکز در مانیپور حضور یابند.

این وزیر افزود که وضعیت در مانیپور رو به بهبود است و افزود که “نیروهای شبه نظامی مرکزی و سایرین در حال حاضر وارد مانیپور شده اند” تا “وضعیت اوباش ناخواسته” را کنترل کنند.

NEET UG 2023 Manipur چه زمانی برگزار می شود؟

تاریخ جدید آزمون ورودی NEET UG 2023 در مراکز امتحانی در مانیپور هنوز توسط NTA اعلام نشده است. تاریخ جدید آزمون NEET UG 2023 به زودی اعلام خواهد شد.

بیش از 20 هزار دانشجو برای NEET UG 2023 درخواست دادند.

این فضا را تماشا کنید تا درباره تاریخ NEET UG 2023 برای مانیپور بیشتر بدانید.

سوالات متداول

Q1: امتحان NEET چیست؟
آزمون ورودی NEET UG و PG ویژه داوطلبان پزشکی است.

Q2: تاریخ جدید NEET UG 2023 Manipur چیست؟
تاریخ جدید کنکور NEET UG 2023 در مانیپور به زودی اعلام می شود.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.