NBK108: NBK108: بازیگر آرجون رامپال برای اولین بار در سینمای تلوگو ظاهر می شود. جزییات را ببینید

آرجون رامپال که با نانداموری بالاکریشنا همبازی خواهد بود، اولین حضور خود را در سینمای تلوگو با فیلم آینده NBK108 انجام خواهد داد.

در توییتر، Shine Screens گفت: “اولین بازی پرفروش تلوگو برای @rampalarjun ?? با NataSimham #NandamuriBalakrishna Garu در #NBK108 روبرو می‌شویم ❤️‍? برای یک نبرد سخت آماده شوید ?.”

این بازیگر همچنین یک ویدیوی اعلامی را به اشتراک گذاشت که در آن از همکاری با کارگردان آنیل راویپودی و بالاکریشنا برای این هنرمند ابراز خوشحالی کرد.

آرجون رامپال، ستاره B-town، در اینستاگرام، هنگام اعلام اولین حضور خود در جنوب در کنار بازیگر نانداموری بالاکریشنا با NBK108، گفت: “اولین بازی خود را در جنوب با تیم NBK108 انجام می دهم. احساس فوق العاده عصبی و هیجان زده داشته باشید. به شما قول می دهم که همه اینها انجام خواهد شد. یک سواری دیوانه وار با سرگرمی زیاد. از اینکه من را دارید متشکرم. تیم #NBK108 از بازیگر با استعداد برنده جایزه ملی @rampal72 به عنوان آنتاگونیست (sic) استقبال می کند.”

طرفداران آرجون رامپال از شنیدن این خبر هیجان زده شدند و مشتاقانه منتظر تماشای او در فیلم تلوگو هستند. یکی از کاربران اینستاگرام، در قسمت نظرات، نوشته است: “عجب! منتظر فیلم جدید شما هستم!”

یکی دیگر از کاربران اینترنت گفت: “آقا شما فقط لطفاً فیلم های زیادی بکنید اکشن کمدی هیجان انگیز جاسوس جهان من به هو جائو بپیوندید، چه هندی، چه تلوگو یا کانادایی، من فقط می خواهم شما را در پرده های بزرگ ببینم، من عاشق تک تک شخصیت های شما هستم و پرتره دارید فقط می خواهم ببینید شما در صفحه نمایش های بزرگ (sic).”

کاربر دیگری پست کرد، “مطمئنم که عالی خواهید شد، و امیدوارم در آینده فیلم های تلوگو بیشتری بسازید. به زودی منتظر دیدن شما در صفحه بزرگ هستم.”

این بازیگر همچنین نگاهی اجمالی از ظاهر خود در فیلم آینده به اشتراک گذاشت. در آن، رامپال با پیراهن چاپ شده و ژاکت نهرو دیده می شود. او پست کرد: “این یک سفر جدید را آغاز می کند، به یک قلمرو جدید، هیجان زده، عصبی، آماده برای کاوش. احساس خوبی وجود دارد. به همه حمایت ها، عشق و نعمت های شما نیاز دارم. تیم #NBK108 #NandamuriBalakrishna #AnilRavipudi @kajalaggarwalofficial @sreeleela14 @ musicthaman @sahu_garapati @peddi.harish @s.krishna001 #CRamPrasad #Rajeevan #TammiRaju #VVenkat @shinescreenscinema.”

سوالات متداول

Q1: آرجون رامپال اهل کجاست؟
آرجون رامپال ستاره بالیوود اهل جبالپور، مادیا پرادش است.

Q2: آیا آرجون رامپال با کسی قرار ملاقات دارد؟
بله، او در حال حاضر با گابریلا دمتریادس قرار دارد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.