nba: پلی آف NBA 2023: تاریخ ها، برنامه تلویزیونی و موارد دیگر را ببینید

طرفداران بسکتبال، برای هیجان پلی آف NBA آماده شوید! فصل بعد قرار است در 11 آوریل با مسابقات Play-In آغاز شود، جایی که رتبه های هفتم و هشتم در هر کنفرانس مشخص می شود. پلی آف NBA به طور رسمی از 15 آوریل آغاز می شود، جایی که 16 تیم برای کسب جایزه لری اوبراین به رقابت خواهند پرداخت.

برای کسانی که می‌خواهند بازی‌ها را تنظیم کنند، چندین گزینه در دسترس است. می توانید بازی ها را در ABC، ESPN، TNT و NBA TV تماشا کنید. در دور اول و نیمه نهایی کنفرانس، چند بازی در هر یک از این شبکه ها نمایش داده می شود. فینال کنفرانس شرق به طور انحصاری از TNT پخش می شود، در حالی که فینال کنفرانس غربی از ESPN پخش می شود. تمام بازی های فینال NBA به طور انحصاری از شبکه ABC پخش خواهند شد. پخش جریانی نیز از طریق Sling TV برای طرفداران در ایالات متحده یک گزینه است.

مسابقات NBA Play-In چگونه کار می کند؟

شش تیم برتر در هر کنفرانس در پایان فصل عادی یک جایگاه تضمینی در پلی آف NBA کسب می کنند. تیم‌هایی که رتبه‌های هفتم تا دهم را کسب کنند، برای تعیین رتبه‌های هفتم و هشتم وارد مسابقات Play-In می‌شوند. تیم‌های هفتم و هشتم هر کنفرانس در دور اول مسابقات پلی‌این به مصاف هم می‌روند که برنده رتبه هفتم را کسب می‌کند و بازنده یک فرصت دیگر برای صعود به پلی‌آف خواهد داشت.

سپس تیم‌های نهم و دهم در هر کنفرانس به مصاف یکدیگر می‌روند و برنده به مصاف بازنده بازی هفتم و هشتم می‌رود. بازنده از رقابت های پلی آف حذف خواهد شد. بازنده بازی هفتم مقابل هشتم و برنده بازی نهم مقابل دهم به مصاف هم خواهند رفت. برنده رتبه هشتم را کسب می کند و بازنده حذف می شود.

سوالات متداول

Q1: پلی آف NBA 2023 چه زمانی آغاز می شود؟
پلی آف NBA 2023 از 15 آوریل آغاز می شود.

Q2: پلی آف NBA 2023 را در کجا می توان تماشا کرد؟
پلی آف NBA 2023 را می توان در ABC، ESPN، TNT، NBA TV یا در تلویزیون Sling پخش کرد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.