Nani 30: Mrunal Thakur، پوستر Nani 30 با ستاره نانی منتشر شد: تاریخ انتشار را بدانید

سوپراستار تلوگو، نانی و مرونال تاکور، در فیلم بعدی با نام آزمایشی “نانی 30” در کنار هم دیده خواهند شد. نانی روز شنبه از پوستر عنوان آینده در یک پلتفرم میکروبلاگینگ رونمایی کرد. نانی 30 در تاریخ 21 دسامبر 2023 روی پرده سینماها خواهد رفت.

داستان حول یک درام احساسی به کارگردانی شوریوف می چرخد. در حالی که Mrunal Thakur و Nani برای ایفای نقش های اصلی تایید شده اند، انتظار می رود Baby Kiara Khanna و دیگران در نقش های مکمل باشند.

نانی، در توییتر، پوستر اثر بعدی خود را با این عنوان به اشتراک گذاشت، “2023 باید با یک جشن به پایان می رسید ? 21 دسامبر 🙂 #Nani30. همچنین سی امین فیلم نانی است. پوستری با چهره جزئی نانی به همراه دختر روی صفحه نمایش برای اعلام این خبر منتشر شد. فیلمبرداری در حال حاضر در گوا در حال انجام است.

این تیم متشکل از فیلمبردار مشهور سانو جان واروگز و آهنگساز تحسین شده هشام عبدالوهاب است. علاوه بر این، ویرایش توسط پراوین آنتونی و طراحی تولید توسط آویناش کولا انجام می شود.

علاوه بر این، این فیلم در فصل کریسمس 2023 با Saindhav ونکاتش درگیر خواهد شد. در این فیلم که هنوز عنوانی در دست نیست، Mrunal Thakur در نقش بانوی اصلی بازی می کند. توسط Mohan Cherukuri (CVM)، مورتی KS و دکتر Vijender Reddy Teegala تحت Vyra Entertainments سرمایه گذاری می شود.

سوالات متداول

اولین فیلم هندی مرونال تاکور چه بود؟
اولین فیلم هندی مرونال تاکور “عشق سونیا” بود که در سال 2018 اکران شد.

آخرین فیلم نانی چیست؟

جدیدترین فیلم نانی «داسارا» است که در 30 مارس 2023 اکران شد، ضمن اینکه با بودجه 65 کروری تولید شده است اما این فیلم در گیشه از مرز 100 کرور عبور کرده است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.