modi: مردم در انتخابات مجلس کارناتاکا از طرف BJP مبارزه می کنند: PM Modi

نخست وزیر نارندرا مودی روز شنبه گفت که پاسخ قاطعانه ای که در بنگالور در جریان نمایش جاده ای دریافت کرد، او را به این باور رساند که این مردم هستند که به نمایندگی از BJP در انتخابات مجمع 2023 در کارناتاکا شرکت می کنند. نخست وزیر همچنین گفت که “عشق و محبتی که تا به حال دیده نشده” که در بنگالورو دیده است “بی نظیر است”.

مودی در یک جلسه عمومی در اینجا گفت: “امروز صبح، من رفتم تا “دارشان” (فرصتی برای دیدن) “جاناتا ژانویهدان” (خدای عمومی) در بنگالور داشته باشم. مردم به من عشق و محبتی دادند که تا به حال دیده نشده بود.” ناحیه باگالکوته کارناتاکا که در 10 مه رای می‌دهد.

نخست وزیر گفت که مردم در تمام طول 25 کیلومتری که کاروان وی در جریان نمایش جاده ای بنگلور از آنجا عبور می کرد، در هر گوشه و کنار جاده ایستاده بودند.

مودی گفت که مردم به همراه خانواده‌هایشان، افراد دارای توانایی‌های متفاوت و زنان با فرزندان نوزادشان در دو طرف جاده ایستاده‌اند.

“آنچه در بنگالورو دیدم، با اطمینان می گویم که این انتخابات نه مودی رقابت می کند، نه رهبران BJP یا نامزدهای ما، این انتخاباتی است که مردم کارناتاکا به نمایندگی از BJP می جنگند. من کنترل کامل انتخابات را می بینم. در دست مردم است.”

او همچنین گفت که دولت “موتور دوگانه” BJP روی ایجاد توسعه بدون تبعیض کار کرده است.

مودی به جمعیت گفت: “برای اولین بار، مردم باگالکوته سه میلیون اتصال آب دریافت کردند. بیش از 25000 نفر از مردم باگالکوته خانه سیمانی خود را گرفتند. مزایای طرح آیوشمان بهارات به مردم باگالکوته رسید.” نخست وزیر سیددارامایا، وزیر سابق سابق، که در انتخابات 2018 از حوزه انتخابیه بادامی در این منطقه انتخاب شد، گفت: شنیده ام که سیدارمایه می گوید هر پیشرفتی که در 3.5 سال گذشته رخ داده است به دلیل دولت او بوده است. اظهارات اعتراف او به خودی خود توضیح می دهد که اگر کسی هست که این کار را انجام دهد، آن دولت دو موتوره است و بدون تبعیض این کار را انجام می دهد.»

مودی گفت که این کار دولت BJP است که به نفع مردم این منطقه بوده است، و افزود: “بزرگراه ها در حال بهبود هستند و پروژه های راه آهن در حال انجام است” زیرا این حزب هم در مرکز و هم در ایالت حکومت می کند.

سیددارامایا این مکان را ترک کرده و همه شما را ترک کرده است (مدیرکل سابق این بار از روی صندلی وارونا مسابقه می دهد). او احساس کرده است که باد در کدام جهت می وزد. اگر تصادفاً به اینجا می آید، از او یک سوال بپرسید که چرا مردم از زیرساخت های اولیه محروم شده اند. زودتر،” او گفت.

مودی در سخنرانی خود در کنگره گفت که حزب دارای “کارنامه 85 درصدی کمیسیون” است و آنها هرگز نمی توانند برای خدمت به مردم تلاش کنند.

مودی گفت راجیو گاندی، نخست‌وزیر پیشین فقید، قبلاً گفته بود که وقتی یک روپیه از دهلی می‌چرخد، تنها 85 پول به مردم می‌رسد.

او گفت: “پنجه چه کسی بود که 85 پایز از یک روپیه را می خورد؟ این شیوه عملکرد کنگره بود. به دلیل اعمال نادرست کنگره، هند برای چندین دهه عقب ماند.”

او گفت: “BJP از سه گانه Aadhaar، تلفن همراه و حساب Jan-Dhan استفاده کرد که عادات قدیمی آنها (کنگره) به طور کامل از بین رفته است.”

مودی گفت در 9 سال، دولت BJP 29 لک کرور روپیه به حساب های بانکی خانواده های فقیر و متوسط ​​واریز کرد و این پول بدون دزدیده شدن پایسا به دست مردم رسید.

او ادعا کرد که اگر دولت کنگره بود، رهبران حزب 24 میلیون کرور روپیه غارت می کردند.

نخست وزیر هند گفت که هند به یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده تلفن همراه تبدیل شده است. زمانی که هند تنها دو کارخانه تولید تلفن همراه داشت، اما اکنون این کشور دارای بیش از 200 کارخانه است.

وی در توضیح بیشتر گفت: قبل از سال 2014، زمانی که کنگره در مرکز قدرت بود، یک گیگابایت داده اینترنت تلفن همراه 300 روپیه هزینه داشت، اما با در دست گرفتن دولت BJP، یک گیگابایت داده اکنون تنها 10 روپیه هزینه دارد.

او ادعا کرد: “میزان داده ای که در ماه استفاده می کنید، اگر نرخ های قدیمی در دوره کنگره وجود داشت، آیا تا به حال تصور کرده اید که چقدر صورتحساب دریافت می کنید؟ 4000 تا 5000 روپیه در ماه.”